Šios dienos stilingiausieji (Damiano David, Jennifer Lopez, Eva Longoria ir kt.)

Pagaliau geri orai ir artėjantis savaitgalis! Ar jau turite planų, ar jau žinote kaip rengsitės? Pasisemkime įkvėpimo: kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

„Eurovizijos" nugalėtojas Damiano David iš grupės „Maneskin" pastebėtas su širdies drauge Giorgia Soleri einantys į kino teatrą žiūrėti filmo „Crudelia"


Damiano David ir Giorgia Soleri
Damiano David ir Giorgia Soleri
Vida Press


Jennifer Lopez Majamyje


Jennifer Lynn Lopez (51 m.) – JAV aktorė ir dainininkė, šokėja ir prodiuserė. Jos tėvai Guadalupe Rodríguez ir Davido Lopez kilę iš Puerto Riko.


Jennifer Lopez
Jennifer Lopez
Vida Press


Meredith Mickelson atvyko į fotosesiją Los Andžele


Meredith Mickelson – garsus modelis iš JAV.


Meredith Mickelson
Meredith Mickelson
Vida Press


Eva Longoria Beverli Hilse


Eva Jacqueline Longoria (46 m.) – JAV televizijos ir kino aktorė. Ji geriausiai žinoma kaip ABC serialo „Nusivylusios namų šeimininkės“ aktorė.


Eva Longoria
Eva Longoria
Vida Press


Emily Ratajkowski Niujorke


Emily O'Hara Ratajkowski (29 m.) yra amerikiečių modelis ir aktorė. Gimusi Londone ir užaugusi San Diege, ji pirmą kartą buvo pastebėta, kai pasirodė ant 2012 m. kovo mėn. erotinio žurnalo „Treat!“ Viršelio. Po to ji buvo pakviesta filmuotis dviejuose vaizdo klipuose - Robino Thicke „Blurred Lines“ ir „Maroon 5“ „Love Somebody“. Šiuo metu E. Ratajkowski yra ištekėjusi už Sebastian Bear-McClard, jiedu neseniai susilaukė vaikelio.


Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski
Vida Press


Diletta Leotta Milane


Giulia Diletta Leotta (29 m.) yra italų televizijos laidų vedėja iš Katanijos, Sicilijos. Šiuo metu D. Leotta veda „Serie A“ transliacijas, skirtas DAZN. Anksčiau ji vedė „Serie B“ žaidimus „Sky Sport“ su Gianluca Di Marzio ir Luca Marchegiani. 


Diletta Leotta
Diletta Leotta
Vida Press


Alana Monteiro atvyko į fotosesiją Niujorke


Alana Monteiro – garsus JAV supermodelis.


Alana Monteiro
Alana Monteiro
Vida Press


Denise Van Outen Naitsbridže


Denise van Outen (47 m.) yra anglų aktorė, dainininkė, šokėja ir laidų vedėja. Ji pristatė „The Big Breakfast“, vaidino Roxie Hart miuzikle „Chicago“ tiek Vest Ende, tiek Brodvėjuje ir užėmė antrąją vietą „BBC One“ šokių šou „Strictly Come Dancing“.


Denise Van Outen
Denise Van Outen
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis