Šios dienos stilingiausieji (Lady Gaga, Miley Cyrus, Eva Mendes ir kt.)

Kas šiandien papuolė į paparacių objektyvą, kas išsiskyrė savo stiliumi?

Lady Gaga Romoje


Lady Gaga (34 m.) – JAV dainininkė, dainų autorė, prodiuserė, aktorė, verslininkė, filantropė ir aktyvistė. Lady Gaga išgarsėjo 2008 m. milžiniškais tarptautiniais hitais tapusiomis elektroninės šokių muzikos dainomis „Just Dance“, „Poker Face“ ir debiutiniu albumu „The Fame“. 2018 m. ji nusifilmavo ir užkariavo didžiuosius ekranus, atlikdama pagrindinį vaidmenį kino juostoje „A Star Is Born“.


Lady Gaga
Lady Gaga
Vida Press


Miley Cyrus Niujorke


Miley Ray Cyrus (28 m.) – JAV dainininkė ir aktorė. Karjerą pradėjo nuo 12 metų vaidindama „Disney“ kanale. Labiausiai išpopuliarėjo dėl atliekamo pagrindinio vaidmens seriale „Hana Montana“, vėliau tapo tarptautine popmuzikos žvaigžde.


Miley Cyrus
Miley Cyrus
Vida Press


Joy Corrigan Beverli Hilse


Joy Corrigan (26 m.) - amerikiečių modelis, mados dizainerė, aktorė ir antreprenerė ir filantropė. Modelio karjerą mergina pradėjo būdama 14 m. Atstovavo tokius prekinius ženklus, kaip „Guess“, „Urban Decay“, „Victoria's Secret“ bei „Jimmy Choo“.


Joy Corrigan
Joy Corrigan
Vida Press


Katie Holmes Niujorke


Kate Noelle Holmes (42 m.) yra amerikiečių aktorė ir prodiuserė. Ji pirmą kartą išgarsėjo kaip Joey Potter televizijos seriale „Dawson's Creek“. Ji debiutavo vaidybiniame Ang Lee filme „Ledo audra“. Katie Holmes yra buvusi Tom Kruz žmona.


Katie Holmes
Katie Holmes
Vida Press


Eva Mendes po SPA procedūrų Glendeile


Eva de la Caridad Méndez (47 m.), geriau žinoma kaip Eva Mendes, yra amerikiečių aktorė, modelis ir verslininkė. Aktorės karjera ji pradėjo 1990-ųjų pabaigoje. Vaidino tokiuose filmuose, kaip „Kukurūzų vaikai V: teroro laukai“ ir „Miesto legendos: galutinis pjūvis“.


Eva Mendes
Eva Mendes
Vida Press


Irina Shayk Niujorke


Irina Valeryevna Shaykhlislamova (35 m.), žinoma kaip Irina Shayk, yra rusų modelis. Ji sulaukė tarptautinio pripažinimo, kai tapo pirmuoju modeliu iš Rusijos, patekusiu ant 2011 m. „Sports Illustrated Swimsuit Issue“ viršelio. Irina Shayk pastebėta vilkinti spalvotą „Moschino“ kostiumėlį.


Irina Shayk
Irina Shayk
Vida Press


Amanda Holden atvyko į „Global Studios“


Amanda Louise Holden (49 m.) yra aktorė iš Anglijos. Nuo 2007 m. ji užima vieną iš teisėjų kėdžių realybės šou „Britain's Got Talent“.


Amanda Holden
Amanda Holden
BACKGRID UK/ Vida Press


Wendy Williams Niujorke


Wendy Joan Williams (56 m.) yra iš JAV kilusi televizijos laidų vedėja, žiniasklaidos asmenybė, verslininkė ir rašytoja. Nuo 2008 m. ji veda televizijos pokalbių laidą „The Wendy Williams Show“. Prieš televiziją W. Williams buvo radijo laidų vedėja.


Wendy Williams
Wendy Williams
Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis