Dažniausiai užduodami klausimai apie ilgalaikį makiažą

(3)

Ilgalaikis makiažas gali būti atliktas bet kuriai moteriai ar net vyrui, sako ženklo “Dia Permanent” kūrėja Diana Lekavičienė.

Praėjusių metų pabaigoje Dianos Lekavičienės talentą įvertino tarptautinė komisija, ji buvo atrinkta iš dvylikos tūkstančių pasaulio meistrų ir tapo pasaulinio mikropigmentacijos konkurso „Amiea Ambassador“ nugalėtoja. Amiea - pasaulinis mikropigmentacijos lyderis, gamina mikropigmentacijos įrangą ir pigmentus. Turi užpatentavę 25 inovacijas.


Kas yra ilgalaikis makiažas ir kuo jis skiriasi nuo mikropigmentacijos?


Daug kas galvoja, kad šios sąvokos nusako skirtingas procedūras, tačiau ilgalaikis makiažas ir mikropigmentacija – tai ta pati procedūra. Taip pat ši procedūra dar vadinama permanentiniu makiažu.


Mikropigmentacijos metu į viršutinį odos sluoksnį įvedamas pigmentas, kuris stabilizuojasi odoje ir sukuria makiažo efektą antakių, akių ar lūpų zonoje.



„Dia Permanent“ nuotr.



Kam rekomenduotumėte darytis ilgalaikį makiažą?


Ilgalaikis makiažas gali būti atliktas bet kuriai moteriai ar net vyrui. Tai viena šiuolaikiškiausių procedūrų, dažniausiai šias procedūros renkasi klientės, kurios nori visada atrodyti nepriekaištingai ir taupyti savo brangų laiką nebegaištant jo kasdienio makiažo darymui. Tačiau šios procedūros pasitarnauja ir kai reikia paslėpti randelius (pvz. nuo traumų arba herpio), koreguoti asimetriją, maskuoti įgimtus trūkumus (pvz. kiškio lūpa).

Praėjusių metų pabaigoje Diana Lekavičienė išrinkta prekinio ženklo „Amieamikro[egmanticijos


Ar yra tekę ilgalaikio makiažo procedūra atlikti vyrui?


Taip, yra tekę, tačiau Lietuvoje kol kas tai nėra taip populiaru kaip užsienyje: į šias procedūras vyrai žiūri labai konservatyviai ir netgi tie, kurie yra pasidarę šią procedūrą, nenori to viešinti.


Ar jis tinka ne tik brandžioms moterims, bet ir jaunoms merginoms?


Procedūrą renkasi tiek jaunos, tiek ir brandžios moterys, šiai procedūrai amžius nesvarbus. Tačiau kiekviena amžiaus grupė turi savo argumentų, kodėl nori atlikti šią procedūrą. Brandžios moterys dažnai nori pakoreguoti išplaukusį lūpų kontūrą ar paryškinti praretėjusius antakius, o jaunos merginos ar verslo moterys dažnai skuba, todėl renkasi šias procedūras dėl patogumo ir laiko taupymo.



„Dia Permanent“ nuotr.



Ar ilgalaikis makiažas tinka visoms moterims? Ir kokios yra priežastys, kai jo visgi derėtų atsisakyti?


Ilgalaikis makiažas tinka visom moterims, tačiau procedūra gali būti neatliekama, kai yra tam tikrų odos ligų ar kitų negalavimų. Mikropigmentacija taip pat neatliekama ant apgamų ar kitų odos darinių. Tačiau geriausia prieš atliekant procedūrą dėl esamų negalavimų ar susirgimų pasikonsultuoti su meistru. Taip pat procedūrą nerekomenduojama atlikti nėščioms ar krūtine maitinančioms moterims.


Ar yra žmonių, kurių oda nepriima ilgalaikio makiažo ir jis po metų ar net dar trumpesnio laiko, net ir po korekcijų, vis tiek nesilaiko?


Tokių atvejų būna, kai ilgalaikis makiažas išsilaiko trumpiau. Tai lemia daugybė veiksnių: odos tipas – jei oda yra riebi pigmentas išsilaikys trumpiau, taip pat pigmento išsilaikymą odoje mažina kosmetikos priemonės ir procedūros (pvz.: rūgštiniai kremai, veido valymo priemonės, odos valymai, pylingai ir kita). Pigmento išsilaikymui įtakos turi ir naudojami medikamentai.



„Dia Permanent“ nuotr.



Kokiu metų laiku geriausia darytis ilgalaikį makiažą?


Geriausia šias procedūras atlikti rudenį, žiemą ir pavasarį. Šiais metų laikais yra lengviausia priežiūra. Vasaros metu yra šiek tiek daugiau priežiūros, nes pirmąsias dienas po procedūros atlikimo reikia saugotis karščio ir saulės spindulių.


Ar toks makiažas yra skausmingas?


Procedūros nėra skausmingos, naudojami vietiniai tepami anestetikai. Dalis klienčių taip atsipalaiduoja, kad pasibaigus procedūrai, tenka jas žadinti. Tačiau kiekvieno žmogaus skausmo barjeras skirtingas, todėl pojūčiai gali skirtis.


Ar ilgalaikis makiažas gali būti nesaugus?


Taip, gali, tačiau jeigu meistras dirba steriliai, su saugia medicinine įranga ir Europos Sąjungos direktyvas atitinkančiais pigmentais, tai galite būti tikros, kad procedūra bus saugi.



„Dia Permanent“ nuotr.



Kiek laiko oda gyja ir ar gijimai atrodo estetiškai?


Gijimas trunka skirtingai, priklausomai nuo procedūros zonos bei odos tipo.

Lūpų gijimas yra lengvas, jos truputį pasausėja, tai trunka iki savaitės, o rezultatas pradeda ryškėti po dviejų savaičių. Akių zona gyja apie savaitę, gijimo zonoje susiformuoja šašiukas, o galutinį rezultatą matome trečią savaitę. Antakių zonos gijimas nėra estetiškas, nes šioje zonoje susiformuojantis šašiukas krenta netolygiai. Gijimas trunka daugiau nei savaitę (7-10 dienų), o galutinis rezultatas matomas praėjus mėnesiui.


Kaip reikėtų paskatinti gijimą ir ko vengti tuo metu?


Gijimo metu reikėtų vengti naudoti kosmetines priemones procedūros atlikimo zonose. Bet koks papildomas gijimo skatinimas gali įtakoti galutinį rezultatą, taip galima prarasti dalį pigmento, įvesto į odą. Geram rezultatui užtikrinti reikia kliautis meistro rekomendacijomis ir neeksperimentuoti. Gijimo metu taip pat reikėtų nesilankyti pirtyje, baseine, vengti tiesioginių saulės spindulių, nesilankyti soliariume. Viso gijimo metu jokiu būdu nelupti šašiukų, jie turi nukristi natūraliai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis