Ką tik pasirodžiusioje „Moschino” ir „H&M” kolekcijos fotosesijoje – ir lietuvių kilmės modelis

Laukimas baigėsi – pristatyta dviejų mados prekių ženklų bendradarbiavimo rezultatą atspindinti fotosesija.

Mados namų „Moschino” kūrybos vadovas Jeremy Scott'as įvaizdinėje fotosesijoje subūrė savo šeimą ir draugus, taip perteikdamas pozityvumą, meilę ir įvairovę, kuriais alsuoja ši kolekcija.


Nauja kolekcija
Nauja kolekcija
Marcus Mam nuotr.


Vienu iš įvaizdinės fotosesijos veidų tapo lietuvių kilmės amerikiečių aktorė Bria Vinaitė – ji tobulai įkūnija mados namams būdingą pop kultūros glamūrą, gatvės dvasią bei humorą. Nuotraukose taip pat galima išvysti Aquaria, vieną iš amerikiečių televizijos šou „RuPaul's Drag Race” laimėtojų, taip pat Amiaya – žymiasias Japonijos dvynes stileivas Aya ir Ami, Jeremy Scott'o asistentę Sakura Bready bei Pablo Olea, Jeremy'io geriausią draugą bei mados namų viešųjų ryšių ir komunikacijos vadovą.

 

Nauja kolekcija
Nauja kolekcija
Marcus Mam nuotr.


„Žaviuosi tuo, kaip Jeremis sugebėjo perteikti mūsų bendros kolekcijos dvasią įvaizdinėje fotosesijoje. Tai ryški ir garsi kolekcija, skirta visiems – nesvarbu, kas esi ir kur gyveni,” – teigia Ann-Sofie Johansson, „H&M" kūrybos patarėja.

 

„Kurdamas kolekcijas aš nuolatos galvoju apie savo draugus. Ši įvaizdinė fotosesija – tai vakarėlis; čia švenčiame linksmybes, pop kultūrą bei žmonių ir kolekcijos kūrybiškumą ir energiją", – sakė Jeremy Scott'as.

 

Nauja kolekcija
Nauja kolekcija
Marcus Mam nuotr.


Įvaizdinę fotosesiją stilizavo ir įamžino Jeremio ilgamečiai draugai ir partneriai, fotografas Marcus Mam bei stilistė Carlyne Cerf de Dudzeele.

 

Daugiau nuotraukų – fotogalerijoje.


 

Bendros mados namų ir švedų mados prekių ženklo kolekcijos gaminius bus galima įsigyti pastarojo internetinėje parduotuvėje bei fizinėje parduotuvėse Vilniuje nuo š.m. lapkričio 8 d. 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis