„Pinup Girls“ merginos demonstravo elegantišką kolekciją

Artėjant savaitgaliui, senamiestyje esantis drabužių salonas „Jaeger London“ atšventė penkerių metų gimtadienį, renginio metu buvo demonstruojama elegantiška kolekcija.

"Jaeger London" gimtadienis
DELFI

Tarp manekenių buvo ir garsios lietuvaitės: „Mis Lietuva 2008“ Gabrielė Martirosianaitė bei grupės „Pinup Girls“ merginos Ieva Ambrazaitė, Simona Šermukšnytė ir Viktorija Sutkutė.

Gabrielė Martirosianaitė
Gabrielė Martirosianaitė
DELFI

"Pinup Girls" narė Simona Šermukšnytė
DELFI

Demonstravimą būtų galima skirti į dvi dalis: vienoje kas dieną dėvimi modeliai, kitoje – šventiški.

DELFI

DELFI

Elegantiški kostiumėliai, kelnių, sijonų, palaidinių ir megztukų deriniai tinkami ne tik toms, kurios varsto kontorų duris, bet ir mėgstančioms subtiliai žaismingą stilių. Šarmo modeliams suteikė šaltojo sezono metu itin madingas „gaidžio pėdelės“ raštas. Dizaineriai jį be baimės susmulkino arba pastambino ir nudažė raudona, rusva, žalsvai pilka bei klasikinėmis juoda ir balta spalvomis.

Prašmatnioji kolekcija intrigavo tauriu sodrių spalvų (raudonos, fuksijų, tamsiai mėlynos) ir juodos deriniu. Modeliai atspindi ryškiausias rudens ir žiemos tendencijas: nėriniai, aksomas, marginimas raštais, klostės ir subtilumas. Ši kolekcijos dalis itin aktuali, juk artėja žiemos šventės, o pasipuošti norime visos.


Madų demonstravimą stebėjo verslininkė ir dizainerė Aušra Žvirblienė-Haglund, skrybėlių dizainerė Anna Mois, verslininkė Danutė Elzbergienė, Europos centro golfo klubo projektų vadovas Andrius Jankauskas su žmona Agne ir kiti svečiai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis