Sukurti prašmatnią kolekciją L.Salasevičių įkvėpė netobulos moterys

Savaitės pradžioje dizaineris Liutauras Salasevičius pristatė prašmatnią vakarinių suknelių kolekciją.

Mados namų „Madam pareis vėliau“ stilistas L. Salasevičius ilgą laiką savo gerbėjus džiugino vestuvinių suknelių kolekcijomis. Tačiau šį kartą jis nustebino itin moteriškais ir paslaptingais vakaro modeliais. „Mane įkvepia pats gyvenimas, nuolatinis mokymasis ir netobulos, bet todėl ir nuostabios moterys, – sakė dizaineris L. Salasevičius. – Juk dauguma moterų mėgsta puoštis ir ne tik išskirtinėmis progomis atrodyti ypatingai.“

Liutauro Salasevičiaus naujausios kolekcijos pristatymas
Liutauro Salasevičiaus naujausios kolekcijos pristatymas
DELFI / Tomas Vinickas
DELFI / Tomas Vinickas

Naujausioje vakarui skirtoje kolekcijoje dominuoja prabangūs audiniai, tamsiai mėlyna, juoda ir pastelinės smėlio bei prigesintos žalios spalvos deriniai, netradiciniai ilgi kirpimai, nėriniai, kruopščiai atliktos rankų darbo aplikacijos. Kolekciją gaubia lengvos, bet kartu ir bauginančios gotikos dulkės. L.Salasevičius akcentavo moters kūno grožį – subtiliai atidengė pečius, apnuogino nugarą, pabrėžė liemens liaunumą.
DELFI / Tomas Vinickas

Tarp kolekciją pristačiusių manekenių buvo ir garsios pramogų pasaulio atstovės: aktorė Aušra Štukytė, dainininkė Kristina Ivanova bei „Mis Lietuva 2011“ Ieva Gervinskaitė.
Aktorė Aušra Štukytė
Aktorė Aušra Štukytė
DELFI / Tomas Vinickas
Dainininkė Kristina Ivanova
Dainininkė Kristina Ivanova
T.Vinicko nuotr.

Prabangių apdarų ansamblius dizaineris pagyvino išskirtiniais aksesuarais: derino rytietiškus turbanus, tabletės silueto kepuraites, masyvius indiškus auskarus ir puošnias stručių plunksnas. Kolekcijoje atsispindėjo Rytų kultūros tendencija, kuri pamažu apsuka galvą mados industrijai. Kruopščiai atrinktos detalės, pasak L. Salasevičiaus, turėtų pabrėžti kolekcijoje dominuojančias tamsias bei kūno spalvas.
DELFI / Tomas Vinickas

Penktoji stilisto kūrybos istorijoje kolekcija skirta moteriai, mėgstančiai puoštis, norinčiai išsiskirti iš minios. Liutauro Salasevičiaus mūza yra drąsi ir didžiuojasi savo natūraliu kūnu.

Kolekcijos pristatyme dalyvavo ištikimos dizainerio gerbėjos, taip pat svečiai iš mados, pramogų pasaulio. Čia atskubėjo butiko „Boho Chic“ bendraturtis Saulius Ivanauskas, fotografams šypsojosi verslininkė Inga Budrienė, rausva šilko tunika pasipuošė dizainerė Aušra Žvirblienė-Haglund. Vedybų planuotoja ir nuolatinė L.Salasevičiaus palydovė Laura Vagonė šventinį vakarą pasidabino baltutėle figūrą išryškinančia suknele, o raudoną ir drapiruotą suknią išsirinko verslininkė Inga Stumbrienė. Dar viena ryškesnė dama buvo stilingoji mados fotografė Rasa Kijakauskienė. Ne viena vakaro viešnia pripažino likusi sužavėta pompastiškų dizainerio kūrinių.

Laura Vagonė
Vedybų planuotoja Laura Vagonė
Verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai
Verslininkai Inga ir Aivaras Stumbrai
DELFI / Tomas Vinickas

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis