L. Larionovos kūriniai gavo tarptautinį pripažinimą

Dizainerė Lilija Larionova su pavasarį pristatyta kolekcija vyrams „White horses/State Trooper“ laimėjo teisę dalyvauti vienoje prestižiškiausių drabužių dizaino parodų Paryžiuje.

Taip pat skaitykite:
Darbo interviu: aksesuarų etiketas
Modernus vyndarės G. Collell verslo stilius ir sėkmingos karjeros patarimai
R. Mikailionytės pirmoji kolekcija – meniškiems žmonėms

Inicijuotame konkurse „WHO`S NEXT BLOG CONTEST“ laimėjusi lietuvė neslepia džiaugsmo: „Tai yra didelis netikėtumas man. Šiame konkurse dalyvauja tūkstančiai talentingų dizainerių iš viso pasaulio, varžosi dėl galimybės ten patekti. Kiekvienoje kategorijoje (vyrų mada, moterų mada, aksesuarai, eksperimentinė mada) buvo išrinkti 4 laimėtojai: dvi ispanės, portugalas ir aš. Laimėjau vyriškos mados kategorijoje ir gavau teisę pristatyti savo kūryba savo vardo stende kartu su kitais talentingais pasaulio kūrėjais.“

Organizatorių archyvas

Parodos oficialiame puslapyje rašoma, jog „Lilijos Larionovos kolekcija komisijos dėmesį patraukė aiškiomis linijomis, minimalistine forma, konstrukcija ir proporcijų darna bei konceptualia vyriškumo išraiška“.

Organizatorių archyvas

Lilija laimėjo savo vardo stendą ir pristatys naują kolekciją vyrams skirtą 2014 metų pavasario ir vasaros sezonui. „Džiaugiuosi reprezentuodama savo šalį vienoje didžiausių profesionaliosios mados parodų WHO’S NEXT Paris.“

Organizatorių archyvas

Paroda pritraukia daugiau nei 15 000 lankytojų, pradedant mados entuziastais, baigiant Paryžiaus mados savaitės Chambre Syndicale prezidentu. Šią parodą ir organizuoja Paryžiaus mados savaitės rengėjai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis