Zoologijos muziejuje I. Tarėlaitė pristatė kolekciją drąsioms moterims (FOTO)

Renginiuose ryškiais įvaizdžiais išsiskirianti Inga Tarėlaitė žengė į mados pasaulį – pristatė debiutinę kolekciją neįprastoje erdvėje. Zoologijos muziejuje surengtame madų šou pademonstruota kolekcija, skirta drąsių stilistinių sprendimų nebijančioms moterims.

Artėjant kolekcijos pristatymui moteris.lt apsilankė mados ženklo „Apoteca“ kūrybos vadovės I. Tarėlaitės namuose. Stilinga moteris pravėrė savo spintos duris ir parodė, kas joje gyvena (nuotraukas rasite ČIA). Raštuotos suknelės, ryškios spalvos, originalūs aksesuarai, kailio ir plunksnų puošmenos – visa lyg iš pasakų miško. Nenuostabu, kad būtent gamta ir įkvėpė debiutinę „Apoteca“ kolekciją „Miškas“.

I. Tarėlaitės kolekcija
I. Tarėlaitės kolekcija
DELFI (R.Tenio nuotr.)

Prieš pristatymą Inga užsiminė, kad jos kurti drabužiai gydo sielą ir kūną. Jie skirti toms, kurioms svarbios audinių tekstūros – šilko švelnumas, kašmyro minkšumas, kailio glamonės, kurios vertina praktiškumą, bet nori atrodyti elegantiškai. Kadangi I. Tarėlaitė išsiskiria ryškiu įvaizdžiu, savo pirmojoje kolekcijoje ji taip pat nevengė drąsesnių sprendimų: „Kuriu moterims nebijančioms ekperimentų ir aplinkinių žvilgsnių, mėgstančioms netradicinius aksesuarus ir smulkias detales, suteikainčias įvaizdžiui unikalumo ir, žinoma, toms, kurias žavi spalvos“, – apie kolekciją pasakojo Inga.

Nuotraukos iš kolekcijos pristatymo – fotogalerijoje:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis