Ką savo spintoje turi turėti šiuolaikinė miestietė?

Kuo panašios moteris ir stirna? Atsakymą į šį klausimą balandžio 9 dieną pateiks prekių ženklų „Modi du“ ir „V. Desire“ įkūrėja ir dizainerė Diana Vapsvienė, pristatysianti jau antrąją moteriškų drabužių linijos „V. Desire“ kolekciją „Woman like a Roe“ (liet. „Moteris kaip stirna“).

Iš karto galime patikinti: ši 2015 metų pavasario ir vasaros kolekcija neturi nieko bendra su ilgomis liaunomis kojomis ar vapsvos liemeniu. Dizainerė D. Vapsvienė siūlo atidžiau įsižiūrėti į šį gamtos kūrinį. „Nereikėtų tiesiogiai tapatinti šiuolaikinės moters ir stirnos, – idėją aiškina kolekcijos kūrėja. – Siūlau įsižiūrėti į stirną kaip į gražų, grakštų gamtos kūrinį ir pasitelkti fantaziją.“

V. Desire nuotr.

Pernai balandį pristačiusi debiutinę prekių ženklo „V. Desire“ kolekciją, ir kurdama antrąją moteris liko ištikima savo kūrybos braižui – D. Vapsvienė kuria patogią, šiuolaikišką ir dėvimą madą moderniai, veikliai moteriai. Tokiai, kokia yra pati.„Kiekvieno dizainerio kūryba bent iš dalies atspindi ir patį kūrėją, jo požiūrį bei gyvenimo būdą“, – mano D. Vapsvienė. Prekių ženklas „V. Desire“ sukurtas aktyvioms, veiklioms šiuolaikinėms moterims.

Pristatydama naujausią kolekciją, D. Vapsvienė žada ir naujovių: įdomių naujų kirpimų, įvairesnių audinių. Spalvos ir šį kartą nerėžiančios akių – subtilios, prislopintos, natūralių žemės atspalvių. Dizainerė įsitikinusi: tokias lengviausia derinti ir patogiausia nešioti, o juk praktiškumas ir universalumas šiuolaikinei moteriai labai svarbu.

V. Desire nuotr.

„Daugelis klysta manydami, kad patogus drabužis – tai didelis, platus beformis maišas. Nevertinu tokios kūrybos, – teigia dizainerė. – Iš tiesų sukonstruoti patogų drabužį yra sunkus darbas, kuriam negailiu laiko ir jėgų. Nepriekaištingos konstrukcijos drabužis man yra didžiausia vertybė“, – kūrybos principus dėsto D. Vapsvienė.

Antroji dizainerės kolekcija sukurta naudojant ilgaamžes šiuolaikiškas medžiagas – tencelį, modalą ir kt. Jie stilingi, patogūs, tinka ir laisvalaikiui, ir laisvoms asmenybėms vilkėti darbe. „Man svarbiausia, kad drabužiai būtų patogūs, o audiniai – jaukūs, su trupučiu „modernios architektūros“, – teigia Diana.

V.Desire nuotr.

Dizainerė D. Vapsvienė ypač patenkinta savo kurtomis liemenėmis. Šį drabužį mielai nešioja ir pati. „Liemenė – labai universalus drabužis, jį galima derinti praktiškai prie visko – sijonų, suknelių, džinsų, šortų, netgi nešioti ant švarkelio ankstyvą pavasarį“, – įvairias liemenės pritaikymo garderobe idėjas siūlo Diana.

Originalių kirpimų liemenes, tinkančias įvairiomis progomis, kūrėja vadina kolekcijos ašimi. „Ant podiumo gerbėjos išvys ir jau pamėgtus ilgus „V. Desire“ ženklo sijonus“, – vardija autorė. Šiltuoju metų laiku jie tiesiog nepakeičiami, juos tinka dėvėti ir su sportiniais bateliais, ir su aukštakulniais.

Kūrėja tikina tendencijų nesivaikanti, o kurianti pasiklaudama nuojauta ir vidiniu pojūčiu. Diana įsitikinusi: kiekviena moteris jos kolekcijoje ras ką pritaikyti savo drabužinėje. Moterys D. Vapsvienės kurtus drabužius jau įvertino – dažnos spintoje kabo bent vienas patogus, stilingas ir originalus „Modi du“ ar „V. Desire“ emblemomis pažymėtas drabužis.

V. Desire nuotr.

Vis dėlto jeigu nutiktų taip, kad jos panorės vienetinio kūrinio, netrukus galės kreiptis į patentuotą naują savo prekių ženklą „Diana Vapsvė“ įregistravusią D. Vapsvienę ir drabužį pasisiūdinti individualiai – Diana klientes žada nustebinti ir vienetiniais rankų darbo apdarais.

Iššūkiai šią moterį skatina tobulėti ir žengti tolyn. Matyt, į trečiąją kolekciją. „Labai norėčiau, kad „V. Desire“ kolekcijų pristatymai balandžio mėnesį taptų gražia tradicija“, – neslepia D. Vapsvienė.

O kol gerbėjos laukia, kuo gi dar galės papildyti savo spintas, D. Vapsvienės kurtais drabužiais galima pasidžiaugti stebint televizijos projekto „Chorų karai“ kovas ir Auksinį Tauragės chorą, kuriam įvaizdį kuria Diana.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis