Erika Purauskytė vestuvių parodoje atskleis svarbiausią sėkmingos šventės formulę

Erika Purauskytė yra žinoma kaip verslo renginius organizuojančios įmonės „Menai Renginiai“ įkūrėja, vis dėlto savo vestuvių šventės organizavimą ji patikėjo profesionaliai vestuvių planuotojai. Kaune vyksiančioje vestuvių parodoje su klausytojais ji atvirai pasidalins ne tik sėkminga asmenine patirtimi, bet ir pastebėtomis dažniausiai jaunųjų daromomis klaidomis.

E. Purauskytė dar pavasarį jaukiame Sicilijos kalnų miestelyje, artimiausiųjų apsuptyje, atšoko jaukias vestuves. „Taip“ užsienyje ištarusi verslo renginių organizatorė lapkričio 25-26 dieną Kaune vyksiančioje nemokamoje vestuvių parodoje „Mano tobulos vestuvės“ atvirai dalinsis savo patirtimi ir kalbės paskaitoje „Vestuvės – nepakartojama šventė: ką šiandien daryčiau kitaip? Pasimokykite iš svetimų klaidų“. Pati savo šventės nerengusi, verslo renginių profesionalė analizuos sėkmingos šventės formulę, pastebėdama, jog, ar tai įmonės renginys, kuriame dalyvauja 2000 svečių, ar vestuvės, kuriose švenčia 50 artimiausių žmonių, sėkmingos šventės organizavimo principai yra tie patys. Ir, deja, dažniausiai daromos organizavimo klaidos taip pat neretai – tos pačios.

Dalis sėkmingo renginio yra pačių jaunųjų rankose

E. Purauskytė savo asmeninės šventės pati neorganizavo, svarbiausios gyvenimo dienos atsakomybę ji patikėjo žinomai planuotojai Laurai Vagonei. Tik pasibaigus pavasarį Italijoje vykusiai šventei, moteris suprato, kad pakartojo keletą klaidų, nuo kurių pati paprastai stengiasi apsaugoti savo užsakovus verslo renginiuose.

Verslo renginių sferos asė prieš rengdama vestuves tikėjo, jog tarp didžiulių verslo renginių ir jaukių šeimos vestuvių egzistuoja esminiai skirtumai, tačiau dabar sako supratusi, jog tarp jų tėra viena bendra sėkmingos šventės formulė. Ja žinoma moteris pasidalins su parodos lankytojais. Praėjus šventei Erika teigia, kad visgi mažiausiai pusė vestuvių šventės sėkmės priklauso nuo jaunųjų, net jei jie ir kviečia į pagalbą profesionalus.

Vestuvių parodoje – ir kitos naudingos paskaitos

Šeštadienį ir sekmadienį vestuvinę tematiką Kaune skleisianti paroda „Mano tobulos vestuvės“ lankytojus sutrauks į miesto centre esantį viešbutį „Park inn by Radisson". Laikinojoje sostinėje vyksiantis renginys bendram tikslui sukvies įvairiausių sričių profesionalus – jie siūlys, kaip sukurti tobulą vestuvių šventę.

Dekoratoriai, maisto tiekėjai, šokių mokytojai, juvelyrai, makiažo ir stiliaus specialistai, vakaro vedėjai – vienoje vietoje rasite viską, ko gali prireikti tobulai šventei, net ir tas detalės, apie kurias nė nespėjote pagalvoti.

Specializuota paroda siūlys ne tik galimybę gyvai pabendrauti su vestuvinių paslaugų tiekėjais, atrasti savo trokštamas paslaugas, bet ir nustebins išskirtine programa. Visą savaitgalį čia vyks įvairios vestuvinės tematikos paskaitos. Renginio lankytojai išgirs ne tik renginių profesionalės Erikos Purauskytės vestuvių patirtį ir patarimus, bet ir studijos „Floristai ant ribos“ kūrybinio vadovo Antano Mažono įžvalgas apie būsimas floristikos tendencijas, „Desertusou.lt“ šefo Tomo Ragausko keliamą diskusiją apie maisto pasirinkimą, vestuvių planuotojos Lauros Vagonės „Lapės vestuvės“ patarimus, kaip susiplanuoti vestuves neišsikraustant iš proto ir dar daug visko.

Išsamią parodos programą rasite čia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis