I. Penkauskienė: rūpinimasis išvaizda - darbas, o ne malonumas

Gali skambėti paradoksaliai ir net neįtikimai, tačiau 2001 m. „Misis Lietuva“ titulą pelniusi Ilona Penkauskienė sako, kad ji niekada savo išvaizda labai nesirūpino. Be to, ji neneigia turinti žalingų įpročių, kurių bent kol kas neketina atsisakyti.

„Jei jie ir žalingi, tai man teikia malonumą, – tikino garsi moteris – ir jei jau atvirai šnekam, tai niekada savo išvaizda labai nesirūpinau. Man labiau rūpėjo ir teberūpi tai, kaip aš iš tikrųjų jaučiuosi.“

Paprašius I. Penkauskienės įvardyti tris dalykus, kurie jai reiškia žmogaus grožį, pašnekovė sakė, kad jį žmoguje geriausiai atspindi vidinė ramybė, humoro jausmas ir šypsena veide.

„Nei vardiniai drabužiai, nei prabangios keliones man niekada nebuvo prioritetai. Ne šiais dalykais grįstas kelias į laimę“, – tvirtino garsi moteris ir pridūrė, kad ašarojimas ir nuolatinis skundimasis taip pat nepataisys padėties.

„Viskas priklauso nuo žmogaus. Jei ašarosi, kad niekas tavęs nemyli, kad vaikai nedėkingi, kad visur nesiseka, tai tikrai taip ir bus. O dėl bėgančių metų taip pat neverta sielotis. Laiko tėkmė turi neįkainojamų dalykų, pavyzdžiui, brandą, patirtį ir kt. Tai savotiškas vyresnio žmogaus žavesys!“ – svarstė I. Penkauskienė, kuri džiaugėsi, jog jai netrukus sukaks 40 m., o jos vaikai jau užauginti, visi šeimoje sveiki, myli vieni kitus.

„Ko daugiau galima norėti?“ – retoriškai klausė garsi moteris.

Tai, kad ji stengiasi iš gyvenimo imti tik pačius geriausius dalykus, dėl kurių ji jaučiasi laiminga, rodo ir jos požiūris į naujai sutiktus žmones. Juose I. Penkauskienė pirmiausia pastebi manieras.

„Tikrai nematau, kaip žmogus apsirengęs. Pirmiausia atkreipiu dėmesį į jo elgesį. O jei pamatau ar išgirstu tai, kas man nepatinka – stengiuosi į dideles diskusijas su tuo žmogumi nesivelti“, – paaiškino pašnekovė.

Ir nors aplinkiniai Ilonai Penkauskienei komplimentų negaili, tačiau ji pati sako, jog rūpinimasis savimi jai jau tapo labiau darbu, o ne malonumu.

„Labai gaila laiko, norėčiau, kad nagai būtų visada gražūs ir nereikėtų eiti darytis manikiūro, taip pat visų kitų procedūrų. Nenustebsiu, jei po kelerių metų kas nors ką nors tokio sukurs“, – sakė verslininkė, kuri visiems žmonėms palinkėjo sveikatos ir ryžto.

„Norite keisti išvaizdą? Darykite tai. Šiais laikais, kai medicina ir technologijos taip pažengusios, įmanoma viskas. Pavyzdžiui, nueini į „Sugiharą“ ir ten tau lazeriu gali padėti net mesti rūkyti!“ – džiaugėsi Ilona Penkauskienė ir pabrėžė, jog visko reikia imtis tik tuo atveju, jei tai žmogui padės jaustis geriau.

Užsakymo nr.: PT_64497426

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis