Šventinę gimtadienio dieną aktorė sutiks taip, kaip jai pačiai prasmingiausia – teatro scenoje. „Bus spektaklis Klaipėdoje.
Mane tai labai džiugina. Kažin, ar spėsiu jūrą aplankyti, bet bent jau žinosiu, kad ji netoli ošia. Kad spektaklis bus tą dieną, tai toks išsipildymo jausmas. Supranti, kad viskas yra savo vietose. Paskui gal kažkur pasisėdėsime su draugais ar su šeima“, – atviravo Valda Bičkutė.
Šie metai Valdai išties darbingi – neseniai įvyko ir spektaklio „Smulkūs vedybiniai nusikaltimai“ premjera, kurią žiūrovai sutiko itin šiltai. „Krūvis yra tikrai nemažas. Labai intensyvus. Ką tik išleidome premjerą „Smulkūs vedybiniai nusikaltimai“. Čia ir buvo toks didingiausias ir svarbiausias įvykis, daugiausiai jėgų ir laiko pareikalavęs. Žiūrovų atsiliepimai labai geri. Tai ir svarbiausia, nes vis tiek ne sau viską darai, o žiūrovams“, – šypsosi aktorė.

Vis dėlto Valda pabrėžia, kad, nepaisant darbų gausos, kiekvieną laisvą minutę stengiasi skirti savo penkiametei dukrytei. „Kiekvieną savo laisvą minutę. Noriu jaustis, kad man pakanka jos, o jai manęs. Visą tą laiką skiriu namams ir vaikui, kiek dar jo turiu. Nuobodžiauti tikrai neturiu kada“, – sako Valda.
Paklausta, kaip pavyksta pailsėti po intensyvių repeticijų ir filmavimų, aktorė atvira: „Miegu. Masažai yra daugiau kaip darbo dalis, nes vis tiek reikia palaikyti savo kūno sveikatą ir darbingumą. Kūnas – mano darbo įrankis“, – dalinasi V. Bičkutė.
Kalbėdama apie LNK serialą „Pavojingi ryšiai“, Valda pripažįsta, kad Jurgos vaidmuo jai labai artimas ir malonus. „Man šitas vaidmuo labiau dovana, nei koks iššūkis. Jurga yra geroji manęs dalis, sudėliota iš mano geriausių savybių, ji labai nuoširdi, ji labai tikra, labai moteriška, laisva. Ji pasiekusi savo tokį kažkokį pilnavertiškumą, kai nieko nebereikia niekam įrodinėti. Jai atsitinka meilės istorija, o kuo ji baigsis – pati dar nežinau, bet tokios tikrai niekada nebuvo Lietuvos serialų istorijoje“, – savo įžvalgomis dalinosi aktorė. Jos herojė yra įsipainiojusi į meilės pinkles su gerokai jaunesniu vyru (akt. Oskaras Wyganowski).

Valda Bičkutė taip pat džiaugiasi ir visa kūrybine komanda. „Labai fainas kolektyvas, aktorių komanda. Tiesiog nesinori iš aikštelės išvažiuoti. Labai maloniai nustebino Džiugo Siaurusaičio kuriama atmosfera aikštelėje, nes su juo kaip režisieriumi aš dirbu pirmą kartą. Matyti, kad pats yra aktorius ir labai gerai žino, kaip aktoriai jaučiasi aikštelėje.
Jis moka sukurti atpalaiduojančią, ramią, pozityvią atmosferą ir tai yra tiesiog stebuklinga, nuostabu“, – pasakoja Valda Bičkutė.
Naujus serialo „Pavojingi ryšiai“ epizodus galite žiūrėti pirmadieniais – ketvirtadieniais 21 val. per LNK.
VIDEO Valdos Bičkutės ir Oskaro Wyganowski romanas „Pavojingose ryšiuose“