Linas Adomaitis: „Vandenynai“ dar niekad nėra taip didingai skambėję

Vienas ryškiausių šalies atlikėjų Linas Adomaitis praėjusią savaitę šimtmetį mininčios Lietuvos dainų šventės metu Vilniuje savo populiarųjį kūrinį „Vandenynai“ atliko kartu su 12 tūkst. pasaulio lietuvių choru. Daina šioje jubiliejinėje šventėje neabejotinai tapo vienu ryškiausių populiariosios muzikos akcentu.


„Tai, kas vyko Dainų šventėje, nupasakoti žodžiais neįmanoma, tai reikia pajusti gyvai. Visi 12 tūkst. pasaulio lietuvių balsų ir pilnutėlis Vingio parkas skendo meilėje ir vienybėje. Kiekvienas visų mūsų balsas, tarsi lašelis yra toks svarbus! Didžiulė malonė būti tuo lašeliu giliame šimtmečio Lietuvos dainų šventės vandenyne, ir, prisipažinsiu - „Vandenynai“ dar niekad nėra taip didingai skambėję“, – sako Linas Adomaitis.


Kaip ir prieš 100 metų, jubiliejinė Lietuvos dainų šventė šiemet startavo Kauno Dainų slėnyje, ir savo gimtajame mieste kartu su kelių tūkstančių pasaulio lietuvių choru kūrinį „Vandenynai“ atlikęs Linas Adomaitis tapo vieninteliu šventėje pasirodžiusiu Lietuvos pop muzikos atlikėju.


Jubiliejinės Dainų šventės renginiuose žymusis L. Adomaičio kūrinys ne tik startavo, bet ir galingai nuskambėjo finaliniame šventės koncerte sostinėje. Vilniaus Vingio parkas dainos „Vandenynai“ metu skendo ne tik galingiausio choro gretose, bet ir viso Vingio parko žmonių balsuose ir uždegtose švieselėse.


2018 metais Linas Adomaitis dainos „Vandenynai“ žodžius parašė kelionės Čilėje metu, kuomet su žmona Irma laukėsi pirmagimės Saulės. Todėl kūrinį atlikėjas ir dedikavo būtent dukrai. Dainos vaizdo klipas taip pat buvo nufilmuotas šioje egzotiškoje šalyje ir šiandien „Youtube“ platformoje jau surinko virš 11 milijonų peržiūrų.


Linas Adomaitis - Vandenynai:
„Rašiau šią dainą norėdamas sukurti kažką jautraus savo pirmagimei Saulei ir nė nenutuokiau, kad kūrinys klausytojams taps tokiu reikšmingu. Labai džiaugiuosi, kad jis patinka ne tik dukrai“, – šypsosi Linas, pridurdamas, kad jubiliejinėje Dainų šventėje ši daina neabejotinai išgyvena savo ryškiausią etapą.


„Dainų šventės kontekste kūrinys „Vandenynai“ dedikuojamas viso pasaulio lietuviams. Tiems, kurie pirmąkart perskrido vandenyną, kurie jį perplaukė, kurie skrodžia dykumas nepaprastu greičiu ar įkopia į aukščiausias viršukalnes, taip garsindami Lietuvą. Didžiuojuosi mūsų tauta, nes esame tokie nedideli, bet darome tokius didžius dalykus“, – pasakoja Linas Adomaitis.


Pasibaigus Dainų šventei Linas Adomaitis „Vandenynus“ perkelia į pajūrį, kur liepos 11 dieną Palangos koncertų salėje surengs grandiozinį koncertą tuo pačiu pavadinimu „Vandenynai“. Magiškame šou drauge su Linu scenoje gros charizmatiškasis Vilniaus miesto ansamblis NIKO ir Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios gospelo choras GospelJonai.


Organizatorių teigimu, praėjusią vasarą Palangoje vykęs Lino koncertas sulaukė tokio populiarumo, kad po pasirodymo žiūrovai rašė el. laiškus, žinutes ir net skambino, klausdami kada Linas vėl aplankys pajūrį. „Sulaukus tiek dėmesio neliko nieko kito, tik ruošti dar vieną šou“, – šypsosi renginį organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.


Palangos koncertų salėje skambės ir daugybė kitų Lino Adomaičio sukurtų superhitų: „Ar tu ją matei?“, „Šviesa spindės tamsoje“, „Saulės pėdomis“, „Aš pavydžiu sau“, „Lūpos kaip vyšnios“, „Kol kartu“, „Tavo spalvos“, „Pasaulis gražus“ ir, be abejo, „Vandenynai“. Atlikėjas taip pat atskleidžia, kad koncerte netrūks naujienų ir muzikinių staigmenų.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis