Netikėtas duetas: Inga Jankauskaitė ir Evgenya Redko pristato iki sielos gelmių paliečiantį kūrinį ir vaizdo klipą

Dvi ryškios šalies muzikos kūrėjos – Inga Jankauskaitė ir Evgenya Redko suvienijo jėgas. Šiandien garsios moterys pristato bendrą kūrinį „Apie ką man dainuot“ bei jam sukurtą vaizdo klipą. Pasak Ingos, pakvietus Evgenya prisijungti prie šios dainos įrašymo teigiamas atsakymas buvo didžiulis įvertinimas.

„Jau rašydama girdėjau šalia kitą moterį – irgi kuriančią, irgi labai jautrią, irgi suprantančią, ką dainuoja. Tai buvo Evgenya Redko. Bet siųsti dainą taip bijojau, kad atidavusi tą reikalą vadybai, drebėdama laukiau užsidengusi galvą antklode. Ir ne tik todėl, kad daug kartų tokiomis aplinkybėmis girdėjau atsakymą „ne“, bijojau jį vėl išgirsti. Ne todėl arba ne tik todėl. Labai myliu, ką kuria Evgenya – mane jos muzika jaudina taip, kad yra dainų, kurias net ne visada pajėgiu ištverti, pavyzdžiui, „Laikinai“. Todėl jos atsakymo laukiau kaip pripažinimo ar apdovanojimo. Ir ji sutiko! Maža to – apipylė mane meile ir komplimentais. Tai dar viena pamoka – žmonės yra gyvi, su jais galima kalbėtis. Niekas neišsipildys, jei savyje tylėsi. O toliau jau sklandžiai ir lengvai. Įrašėme, nufilmavome ir paleidome į pasaulį laimės ieškoti“, – apie šiandien pristatomo kūrinio „Apie ką man dainuoti“ gimimą pasakoja I. Jankauskaitė.
Pasak Evgenyos, tik išgirdus šį kūrinį, užvaldė jautriausios akimirkos, o be ašarų akyse dar ir dabar sunku klausytis šios dainos.


„Man didžiulė garbė jog Inga pagalvojo apie mane ir pakvietė šiam kūriniui, esu be galo dėkinga už galimybę būti jos naujojo albumo svečiu. „Apie ką man dainuot“ mane palietė iki pat širdies gelmių, tai nežmoniškai gražus ir jautrus kūrinys. Dar dabar tiek klausant dainos, tiek žiūrint jos klipą, kaip ir visame dainos įrašų bei filmavimo procese, mano akyse prisikaupia ašaros. Mano pačios muzikoje taip pat slypi daug gylio ir stiprių emocijų, tad šis kūrinys iš karto su manimi surezonavo. Tikiu, kad ta stipri emocija palies ir kiekvieną išgirdusį šį kūrinį“, – atvirauja Evgenya Redko.


Dainininkės I. Jankauskaitės teigimu, šiandien pristatoma daina gimė labai organiškai, vykstant į studiją, kuomet kilo mintys apie ką turėtų būti naujausias albumas.


„Kai rašiau savo paskutinį albumą „Grožis ir nuodai“, nuolat bandžiau atsakyt į klausimą – apie ką norisi ir reikia kurti dabar? Tarp karų, nerimo, chaoso? Reikia didesnių temų, platesnio horizonto, nes asmeniniai išgyvenimai, romantinės meilės peripetijos – yra per mažos kontekstui, kuriame gyvename. Tai ši daina lyg viso to ašis. Matyt, tiek prieš tai išnešiota rašant kitas dainas, kad paskui vienu atodūsiu ištrūko pakeliui į studiją. Taip nutinka labai retai, todėl priimu tai, kaip ženklą“, – teigia Inga.


Jau gruodžio mėnesį abi dainininkės surengs solinius koncertus – Inga Jankauskaitė gruodžio 9 d. „Avia Solutions Group“ arenoje, Vilniuje, Evgenya Redko – gruodžio 30-ąją „Compensa“ salėje. Abi atlikėjos aplankys viena kitos koncertus ir kartu atliks šiandien pristatomą kūrinį „Apie ką man dainuot“. Bilietus į koncertus platina Bilietai.lt.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis