Pirmadienio horoskopas: Jaučiams labiausiai norėsis komforto, Liūtams galimi pokyčiai santykiuose su draugais

Birželio 27-oji – Žvejų diena. Lietuvos šaulių sąjungos įkūrimo diena.


Tarptautinė žvejų diena švenčiama nuo 1985 metų. 1984 m. tai buvo nuspręsta Tarptautinėje žvejybos sureguliavimo ir plėtojimo konferencijoje Romoje.

 

1919 m. birželio 27 d. įkurtas pirmasis šaulių būrys Kaune. Ši diena ir laikoma Šaulių sąjungos įkūrimo data. Lietuvos šaulių sąjunga – savanoriška, pilietinės savigynos savaveiksmė visuomenės organizacija, stiprinanti valstybės gynybinę galią, ugdanti pilietiškumą ir tautinį sąmoningumą, plėtojanti valstybės gynybos švietėjišką veiklą, teikianti pagalbą policijai bei civilinės saugos ir gelbėjimo sistemos institucijoms. Sąjunga yra sukarinta organizacija, integruota į Lietuvos gynybinę sistemą. Dabar veikianti Šaulių sąjunga tęsia tarpukario Lietuvoje iki 1940 m. veikusios organizacijos veiklą.

 

Birželio dvidešimt septintoji, pirmadienis – 178-oji metų diena (pirmoji 26-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 187 dienos.

 

Savo vardadienius šiandien švenčia Ema, Gediminas, Gediminė, Ladas, Ladys, Vlada, Vladas, Vladislova, Vladislovas, Vladys;

 

rytoj: Gaudrė, Irenėjas, Irenijus, Leonas, Serena, Serenas, Šarūnas, Tulgeda, Tulgedas, Tulgirda, Tulgirdas, Tulgirdė, Tulys;

 

poryt: Benita, Benitas, Benius, Giedrimė, Manta, Petras, Petrė, Povilas, Svirkanta, Svirkantas, Svirkantė, Svirmantas, Svirmantė.

 

*************

 

Dangaus kūnai:

 

Saulė šiandien teka 04.43, leidžiasi 22.00. Dienos ilgumas – 17.17.

 

Šiandien – septintoji Mėnulio delčios diena.

 

Saulė Vėžio ženkle.

 

**************

 

Protingos mintys:

 

„Poezija siekia išlupti daiktą iš žmogaus krūtinės ir jo vietoje vėl įstatyti širdį“ (Just. Marcinkevičius).

 

****************

 

Astrologinė prognozė birželio 27-ajai, pirmadieniui

 

AVINAS. Šiandien turbūt labiau atsigręšite į artimos aplinkos žmones, domins jų gyvenimo vingiai, požiūris į aktualius dalykus ir t.t. Tai paskatins geresnį tarpusavio supratimą.

 

JAUTIS. Regis, jums labiausiai norėsis komforto, darnos, artimųjų palaikymo. Jie to trokšta nemažiau. Galite atsidurti situacijoje, gundančioje lengvu uždarbiu. Saugokitės sukčių.

 

DVYNIAI. Regis, jausite poreikį ir malonumą diskutuoti, sportuoti, rungtyniauti. Kai kuriems teks demonstruoti sukauptą žinių bagažą. Pasistenkite nesusipainioti tarp įvairių pasirinkimų, skirtingų požiūrių.

 

VĖŽYS. Jeigu jūsų veikla susijusi su informacija, labai lengva bus paskleisti gandus. Jauskitės atsakingi už savo žodžius. Harmonijos siekite per meną, filosofiją, meditacijas.

 

LIŪTAS. Galimi pokyčiai santykiuose su draugais. Derėtų išsiaiškinti mažus nesusipratimus, švelninti nuomonių skirtumus. Pasistenkite atsižvelgti į kitų jausmus bei poreikius.

 

MERGELĖ. Šiandien jums gali tekti eiti į renginius, oficialius susitikimus. Nelabai verta gvildenti globalines problemas ir piršti savo požiūrį kitiems. Vis tiek situacija, o galbūt ir nuomonė greitai keisis.

 

SVARSTYKLĖS. Šiandien galite padaryti gana netikėtas išvadas, tam tikrus atradimus, pabendravę su įdomiais ar daug keliavusiais žmonėmis. Svajosite apie naujas keliones.

 

SKORPIONAS. Ši diena neatneš rūpesčių, jei nepažeidinėjote įstatymų ir neturite skolų. Neblogai būtų tvarkyti kai kuriuos neatidėliotinus finansų, draudimo, reikalus. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus.

 

ŠAULYS. Jūsų nuotaikas ir poelgius stipriai įtakos kiti žmonės. Jie gali paveikti jūsų principus, nežymiai keisti pažiūras. Stenkitės išsaugoti vidinę pusiausvyrą ir bendrauti kuo taktiškiau.

 

OŽIARAGIS. Seksis visi reikalai, kuriuos galima sutvarkyti kalbantis ar atliekant raštu. Regis, kils ūpas apsilankyti kirpykloje, grožio salone. Daugiau dėmesio skirkite augintiniams.

 

VANDENIS. Jeigu pasitelksite humoro jausmą, lengvą flirtą, ir jums, ir aplinkiniams ši diena bus maloni, nuotaikinga. Paskirkite pasimatymą, o svarbiausia – daugiau dėmesio skirkite vaikams.

 

ŽUVYS. Šeima, buitis, artimųjų poreikiai šiandien jums bus svarbiausi. Galbūt su šeima lankysite gimines, viešėsite kažkieno sodyboje. Jeigu stengsitės atsiriboti nuo šeimos planų, liksite nesuprasti.

 

Geros dienos!

 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis