Vilniaus „Dizaino nakties” renginyje – ir Ukrainos kūrėjai

Vilniuje jau birželio 17 dieną prasidės savaitgaliniai „Kultūros nakties“ renginiai, kurio epicentru miesto rotušėje taps „Dizaino naktis“. Čia pasirodys ir kūrėjų erdvės „Creative Showroom“ pop-up. Didelis dėmesys bus skiriamas ir kūrėjams iš Ukrainos. 


„Dizaino nakties“ renginio organizatorė, drabužių dizainerė Lilija Larionova džiaugiasi, kad tradicinis dizaino profesionalų renginys šįkart vyks istorinėje miesto vietoje, o jame dalyvaus beveik trisdešimt prekės ženklų.

 

Tai – žinomi mados kūrėjai: Seržas Gandžumianas, Lilijos Larionovos naujauso projekto „Scandimoon“ drabužių ir aksesuarų kolekcija, Eva Lore, „Rudnė“, „Juoda Varva“, „Salanida“, Morta Nakaitė, „Who' She“. Taip pat jaunos kartos atstovės Milda Grikšaitė („Mild Power“) ir Marta Čėsnaitė („Kulti“).

 

„Man labai smagu, kad „Creative Showroom“ kūrėjų erdvė neretai tampa starto aikštele jauniems kūrėjams, nes čia jie turi progą pabendrauti su vyresniais kolegomis neformalioje erdvėje ir augti savo profesinėje srityje. Kitas, ne mažiau svarbus renginio akcentas – karo niokojamos Ukrainos kūrėjų palaikymas. Kviečiame vilniečius ir miesto svečius palaikyti Ukrainos dizainerę Katya Beslyk ir profesionalios natūralios kosmetikos kūrėjas „Ameli Cosmetics“. Pirkdami jų kuriamus produktus padėsite moterims bent kažkiek priartinti taiką“, – viliasi L.Larionova.

 

Vilniaus „Dizaino nakties” renginyje – ir Ukrainos kūrėjai
Vilniaus „Dizaino nakties” renginyje – ir Ukrainos kūrėjai
Pranešimas spaudai


Renginyje sutiksite ir interjero dizaino kūrėjus „EtnoDesign.Lt“. Galėsite ne tik išsirinkti šviestuvą iš esamo asortimento, bet ir susikurti savo. Norintys savitų interjero detalių renginyje ras dar vieną dizaino prekių ženklą „Lever“.

 

Tradiciškai renginyje naujausius kūrinius pristatys juvelyrai. „Dizaino naktyje“ matysite naujausias Sonatos Bylaitės, Ernestos Statkutės, Just.Inn (autorinė juvelyrika, rankų darbo žvakės ir drabužiai), Solveigos Vasiliauskaitės („11:11“ ir „Cockoo Jewellery“), „Irmina Handmade“, „No More“ kolekcijas.

Kultūros naktinėtojų lauks ir odos menininkės Vilma Statkuvienė, Simona Si Case ir „Villou“. Pačios drąsiausios galės išsirinkti lietuvių prekių ženklo „Reve Rose“ įvairiausių spalvų kojinaites. Čia pamatysite ir jau pamėgtų saulės akinių „Supernormal“ kolekcijas, „Make Heads Turn“ stilingus ir šmaikščius ženkliukus, raktų pakabukus, knygų skirtukus ir lipdukus.  

 

Viso renginio metu nuotaiką skaidrins profesionalūs didžėjai „Eager Eir“. 


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis