„Huawei P40 Pro+“ – receptas, jungiantis estetiką ir funkcionalumą

Išmanieji telefonai jau senokai tapo ne tik ryšio susisiekimo, bet ir saviraiškos priemone ar netgi stiliaus detale.

Štai kodėl gamintojai deda dideles pastangas ieškant naujų sprendimų, kurie konkretų modelį išskirtų iš konkurentų. Be abejo, vien tik išskirtinio įrenginio dizaino nepakanka – išmanieji telefonai šiandien savyje turi derinti ir estetiką, ir ergonomiškumą. Pats metas pažiūrėti, ar šią sąlygą išpildo naujasis „Huawei P40 Pro+“.


Šis modelis – tai aukščiausios prabos „Huawei“ įrenginys, vienijantis tai, ką, anot gamintojo, jis yra sukūręs geriausio. Pirmiausia, vos tik išėmus iš dėžutės į akis krenta įrenginio korpusas. Galima rinktis iš klasikinės juodos arba baltos spalvų variantų, sukurtų jam ir jai, todėl kiekvienas ras sau tinkantį.


Skirtingai nei „Huawei P40 Pro“, bandyto modelio nugarinė dalis bei rėmelis pagaminti iš keramikos. Tai sukuria išskirtinumo pojūtį bei įrenginiui suteikia solidumo. Be to, keramika yra atsparesnė pirštų atspaudams bei kitiems nešvarumams, todėl išvengsite nepatogumų.telefonas
telefonas
Gamintojo nuotr.Keramika priduoda įrenginiui svorio ne tik perkeltine, bet ir tiesiogine prasme. Modelis sveria 226 gramus ir tai tikrai juntama rankoje. Visgi parinkti komponentai ir jų integravimas į bendrą visumą nesukelia nė menkiausios abejonės, kad tai solidus, iki galo kruopščiai išbaigtas aukščiausios klasės flagmanas, nei kiek neprimenantis pigių žaisliukų.


Kalbant apie telefono išvaizdą, į akis neabejotinai krenta ir „P40 Pro+“ modelio ekranas. Čia randame net 6,58 colio skersmens OLED ekraną su užlenktais „Waterfall“ tipo kraštais. Šis sprendimas būdingas premium klasės telefonams bei ne tik praturtina įrenginio išvaizdą, bet ir vaizdui ekrane suteikia natūralumo bei pilnumo pojūtį.


Žiūrint filmus, vaizdo įrašus ar peržiūrint nuotraukas atkuriamos spalvos ir objektų detalumas patenkins net ir išrankiausiųjų poreikius. Be abejo, į šį ekraną dar maloniau žiūrėti, kai jame – su „P40 Pro+“ padarytos nuotraukos.

„Huawei“ būtent mobiliajai fotografijai skiria didžiausią dėmesį, o bandomas modelis – ne išimtis. Tiesą sakant, įsigiję šį įrenginį galėsite būti ramūs, kad turite geriausiai rinkoje fotografuojantį išmanųjį telefoną. Tą užtikrina kartu su žymiąja kompanija „Leica“ sukurta kamerų sistema.telefonas
telefonas
Gamintojo nuotr.Iš viso įrenginio nugarinėje dalyje rasime net 5 lęšius, su kuriais įamžintos akimirkos tiek dieną, tiek naktį bus aukščiausios kokybės – tą padaryti padeda ir dirbtinis intelektas. Be to, čia integruota periskopinė kamera pasižymi 10 kartų optiniu vaizdo priartinimu, o tai reiškia, kad net ir tolimiausių objektų fiksavimas vyksta be kokybinių nuostolių.

Visas šis kompleksas kartu su asmenukių kamera užtikrina, kad kiekvienas kadras būtų unikalus, gyvas ir trauktų dėmesį socialiniuose tinkluose. Belieka nepraleisti to gyvenimiško momento ir spustelėti fotografavimo mygtuką.


„Huawei P40 Pro+“ neabejotinai yra vienas tų įrenginių, kuris kompleksiškai apjungia estetiką, ergonomiškumą ir funkcionalumą. Subtiliai subalansuotas modelis įkūnija tai, ko šiuolaikinis žmogus šiandien gali tikėtis iš aukščiausios klasės telefono.

Užsakymo nr.: PT_63846

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis