Šv. Kotrynos bažnyčioje skambės ir nauji, ir jau legendiniais tapę aktoriaus V. Bagdono atliekami kūriniai

Savo autorinių dainų koncertą „Nuo 17 iki 70“ Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje trečiadienį rengia žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas, šių metų pradžioje pasitikęs savo 70-metį – Vladas Bagdonas.

Atnaujintoje muzikinėje programoje suskambės ir visiškai nauji V. Bagdono kūriniai, ir legendiniai „Vaikystės šviesa“, „Mano senai mokyklai“, „Sapnas apie motiną“. Scenoje jis pasirodys su profesionaliais muzikantais – gitaristu virtuozu Gintaru Šulinsku bei kontrabosininku Eugenijumi Kanevičiumi.


Nors intensyvus meninis aktoriaus gyvenimas vis dar padalintas tarp dviejų šalių – Lietuvos ir Rusijos (aktorius vaidina Maskvos ir Sankt Peterburgo teatruose, dažnai kviečiamas filmuotis kine), jame visada atsiranda vietos muzikai. Nuo 2013 metų aktyviai pradėjęs koncertuoti ir rengti autorinius vakarus V. Bagdonas kaskart nustebindavo publiką naujomis dainomis, pažymima „Bardai LT“ pranešime.


Produktyvus laikotarpis davė savo vaisių – pribrendo medžiaga dainų rinkiniui. Lyginant su 2009 m. išleista plokštele „Žingsniai dainoje“, kurioje skamba kitų autorių sukurti kūriniai, naujas albumas įdomus vien tuo, kad jame skamba išskirtinai tik V. Bagdono parašytos dainos, pasodrintos smuiko, kontraboso, gitaros ir fortepijono garsais. Dainose atsirado naujos temos, pakito stilistika, bet kūrėjo braižas išliko tas pats – atpažįstamas, gilus, hipnotizuojantis balsas, neįkyriai, jautriai skambanti gitara, ironiškos ir rimtos, daugiabriaunės dainos – pasakojimai. Toks bus ir koncertas – pokalbis su žiūrovu: įtaigus, išmintingas, subtilus, melodingas ir viltingas, žada koncerto organizatoriai „Bardai LT“.


V. Bagdonasaktorius, palikęs ryškius pėdsakus teatro ir kino istorijoje, Lietuvos kultūroje. Profesijos fanatikas, kurio gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis, jau ilgus dešimtmečius ištikimai tarnauja scenai ir jos mūzoms. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingo, teigia geros muzikos ekspertai „Bardai LT“.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis