Ketvirtadienio horoskopas: Žuvis užvaldys emocijos, o Liūtams tikėtinos neplanuotos išlaidos

Astrologinė prognozė lapkričio 21-ajai, ketvirtadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Alberta, Albertas, Eibara, Eibaras, Eibarė, Eibartas, Eibutas, Eibutė, Eigarda, Eigardė, Gomantas, Gomantė, Govartas, Govartė, Honorijus, Ifigenija;


************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.58, leidžiasi 16.10. Dienos ilgumas – 08.12.

Šiandien – trečioji Mėnulio delčios diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Šiandien be didelių pastangų turėtų pavykti užbaigti seniai pradėtą darbelį, derybas. Galbūt sužinosite, kad jus priima į darbą. Jeigu aktualu, tikrinsitės sveikatą arba pasiimsite tyrimų rezultatus. Jūsų emocijas audrins aistringas gerbėjas.


JAUTIS. Šiandien būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis vilioti priešingą lytį, bendrauti su augančia karta. Neblogai seksis tai, kas susiję su reklama, vaikais, kūrybine veikla.


DVYNIAI. Nenusivilsite, jeigu šiandieną savo energiją eikvosite šeimos, namų, gyvenamosios aplinkos labui. Nesunkiai įvesite tvarką namuose, noriai talkinsite antrajai pusei. Galite puikiai apsitvarkyti, užbaigti tai, kas jau ėmė varginti.


VĖŽYS. Lengvai judės įprasti darbai bei kontaktai, į galvą gali šauti idėjų arba sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija. Galbūt sulauksite kvietimo pasisvečiuoti.


LIŪTAS. Tikėtinos neplanuotos išlaidos arba kam nors iš artimų žmonių padėsite apsipirkti, sumokėti mokesčius ar kt. Skirsite laiko ir lėšų grožio, sveikatos atstatymui.


MERGELĖ. Nuotaika bus nepastovi, priklausysite nuo kitų žmonių. Emocinį stresą galite patirti dėl permainingų santykių su dominančiu asmeniu. Yra tikimybė, kad kils stimulas kurti verslą, įsirenginėti namus.


SVARSTYKLĖS. Slapta puoselėsite svajones, susijusias su kelione, karjera, sporto ar mokslo laimėjimais. Galite patirti tam tikrų likimo ženklų, rodančių teisingą kryptį arba perspėjančių apie klaidingą pasirinkimą. Įsiklausykite į vidinį balsą.


SKORPIONAS. Galvosite apie pramogas, žmones, kuriuos norite susitikti ir turbūt pasirodys, kad tai realu. Galite gauti pasiūlymų, dėl kurių pulsite keisti nelabai svarbius planus.


ŠAULYS. Nepasitenkinimas aplinka arba gyvenimo būdu skatins sekti kitų pavyzdžiu. Tik nebūkite savanaudiški, skirkite dėmesio artimiems žmonėms, sutuoktiniui, antraip galite išprovokuoti santykių krizę.


OŽIARAGIS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Padaugės kontaktų su valdininkais, švietimo srities veikėjais arba temos suksis apie mokslo klausimus, studijas, karjerą. Iš nepažįstamo asmens galite sulaukti dėmesio.


VANDENIS. Jus domins įvairios nuolaidos prekėms ir paslaugoms, lizingas, draudimas. Tikriausiai sugebėsite operatyviai sutvarkyti aktualų verslo, finansinį, turtinį reikalą.


ŽUVYS. Šiandien su kaupu bus emocijų ir santykių peripetijų. Būsite nusiteikę megzti ir gaivinti pažintis, aiškintis nesusipratimus. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu konsultuotis. Galbūt atgausite paskolintus pinigus ar daiktą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis