Antradienio horoskopas: Avinams reikės parodyti švelnumą, Mergelėms – save patausoti

Lapkričio devynioliktoji, antradienis – 323-ioji metų diena (antroji 47-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 42 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Audra, Audrė, Audrius, Audrys, Audronė, Audronis, Audronius, Audrūnas, Dainotas, Juntautas, Juntautė, Matilda, Rimgaudė;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.54, leidžiasi 16.13. Dienos ilgumas – 08.19.

Šiandien – pirmoji Mėnulio delčios diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Šiandien iš jūsų bus laukiama užuojautos, meilės. Galbūt susitiksite su romantiškai nusiteikusiu ar kūrybiškai turtingu žmogumi. Seksis bendrauti su augančia karta ir daryti pozityvią įtaką.


JAUTIS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis įspūdžių. Turėkite omenyje, kad nuo jūsų labai priklauso aplinkinių gera nuotaika ir bendravimo kokybė. Elkitės taktiškiau, įsiklausykite į intuicijos balsą.


DVYNIAI. Šiandien galima kelionė, komerciniai ryšiai, sutartys. Turėtumėte neblogai susitvarkyti su užduotimis. Galite sulaukti greitai apsispręsti verčiančio pasiūlymo iš pažįstamo asmens, giminaičio.


VĖŽYS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils naujų idėjų, susijusių su nuosavu verslu, jo modernizavimu, statybomis ar pan. Kita vertus, nerimausite, ar pavyks įtikti dominančiam žmogui, jeigu ruošiate jam staigmeną, dovaną ar pan.


LIŪTAS. Šiandien būsite dalykiškai nusiteikę, slėpsite savo emocijas ir nerimą. Jūsų praktiškumas leis sklandžiai sutvarkyti nebaigtus reikalus. Galbūt ruošitės kelionei ar tam tikriems atsiskaitymams darbo, mokslo srityje.


MERGELĖ. Šiandien galite pasiduoti pasyvumui, suglebimui, imti piktnaudžiauti svaigalais arba pataikauti savo slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.


SVARSTYKLĖS. Visuomeniška diena, geriau jausitės būdami tarp žmonių, jausdami palaikymą. Noriai dalyvausite renginiuose. Jus prisimins seni draugai arba patys apie save priminsite.


SKORPIONAS. Aktyvi, dalykiška diena. Regis, laukia rimtas pokalbis su darbdaviu, valdininku ar pan. O nieko neveikimas šiandien nedžiugintų, nes nemokėsite numalšinti nerimo. Lengvai galite kitus įžeisti ar patys įsižeisti.


ŠAULYS. Galvosite apie studijas, ateities planus, keliones. Būtų gerai, kad, žvelgdami toli į priekį, nepamirštumėte pasižiūrėti, kas vyksta šalia jūsų. Galite gauti svarbių žinių per internetą.


OŽIARAGIS. Šiandien išgirsta naujiena gali paskatinti priimti skubų sprendimą, turbūt finansinį, verslo arba taisyti buhalterinę ataskaitą, tekstą, ataskaitą. Galite pasiduoti pagundai rizikuoti santaupomis.


VANDENIS. Jausitės gana nesaugiai dėl asmeninių arba profesinių problemų. Dominantis žmogus elgsis neprognozuojamai ir bus nelengva vertinti jūsų santykius.


ŽUVYS. Stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis. Galite mėginti keisti įvaizdį, gyvenimo būdą, pakeisti plaukų spalvą ir kirpimą. Regis, vėliau norėsis grįžti prie to paties, kas buvo.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis