Pirmadienio horoskopas: Dvyniams žadama jausminga diena, Mergelėms galima įtampa

Dienos horoskopas – pirmadienis, lapkričio 18 d.

Savo vardadienius šiandien švenčia Giniotas, Giniotė, Ginvydas, Ginvydė, Otonas, Romanas, Vesta, Vestina;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.52, leidžiasi 16.14. Dienos ilgumas – 08.22.

Šiandien – septintoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Palanku spręsti asmenines ir vaikų problemas. Pasižymėsite išradingumu, seksualumu. Gali atgimti priblėsusios meilės viltys. Dėl to verta stengtis – parašykite laišką arba paskambinkite.


JAUTIS. Stenkitės, kad pagerėtų santykiai šeimoje. Kad ir kokie neįdomūs atrodytų praktiniai reikalai, buitis, derėtų juos sutvarkyti. Venkite aštrinti tas temas, kurias derėtų palikti praeityje ir pamiršti.


DVYNIAI. Noriai bendrausite, flirtuosite. Galite susižavėti žmogumi, kurį iki šiol laikėte vos pažįstamu. Tik neskubėkite jo entuziastingai atakuoti jausmų salvėmis, neįsitikinę, kad jis to norėtų.


VĖŽYS. Tikėtinas pokalbis apie galimybes finansinei, materialinei būklei pagerinti, pasiskolinti, įsigyti arba parduoti kažkokį objektą. Turėtumėte sulaukti reikalingos pagalbos, bet ne tiek, kiek tikėjotės.


LIŪTAS. Rytas žada keistų netikėtumų, kurie jums visiškai nepatiks. Emociškai jautrūs, dirglūs tikriausiai būsite visą dieną, tačiau tik vakare tai išliesite žodine raiška. Neprovokuokite agresijos.


MERGELĖ. Problemų šiandien gali kelti jūsų nerimas, vidinė įtampa, pasąmoninės baimės. Pasistenkite atsipalaiduoti, o savo artimiesiems nebijokite prisipažinti, kad turite rūpesčių.


SVARSTYKLĖS. Šios dienos kokybė labai priklausys nuo kontaktų su žmonėmis, nuo kolektyvo palaikymo arba nepalaikymo. Turėtų susidaryti tam tikra pusiausvyra – kai kam norėsis padėkoti, o kai kas nuliūdins.


SKORPIONAS. Neplanuotai gali įvykti pokalbis, kuris turės įtakos jūsų profesinei arba verslo ateičiai. Kita vertus, jums metas prisiimti atsakomybę, suprasti, kad darote didelę įtaką aplinkai.


ŠAULYS. Jeigu iš ryto gerai jausitės, tai diena bus produktyvi ir darbo, ir mokslo srityje. Galima ir kūrybinė savirealizacija, įdomus kultūrinis renginys. Tačiau pajutę keistus sveikatos sutrikimus, nenumokite į juos ranka.


OŽIARAGIS. Šiandien nelaukite didelės naudos, džiaukitės mažomis pergalėmis. Taupykite pinigus, laiką. Tai bus sudėtinga, jeigu užsiimate remontu, taisote techniką.


VANDENIS. Jeigu turite problemų, susijusių su partneryste, šiandien teks aiškintis. Gali atsitikti taip, kad lengvai nutrauksite kažkokius santykius arba atkursite ankstesnį ryšį.


ŽUVYS. Šiandien jus domins išvaizda, sveikata ir dalykinė situacija. Rūpės pabaigti nebaigtus darbus, arba kaip į juos rimčiau įsitraukti. Būtų šaunu, jei pagalvotumėte apie sveikesnę gyvenseną, teisingesnę mitybą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis