Penktadienio horoskopas: Mergelės gali sulaukti netikėto pasiūlymo, o Dvynių laukia įdomi diena

Astrologinė prognozė lapkričio 15-ajai, penktadieniui

Savo vardadienius šiandien švenčia Alberta, Albertas, Albertina, Leopolda, Leopoldas, Lygeda, Lygedas, Lygirda, Lygirdas, Lygirdė, Žadvilas, Žadvilė, Žadvydas, Žadvydė;


**************


Dangaus kūnai:


Saulė šiandien teka 07.47, leidžiasi 16.19. Dienos ilgumas – 08.32.


Šiandien – ketvirtoji Mėnulio pilnaties diena.


Saulė Skorpiono ženkle.


***************


AVINAS. Jūsų šiandienė veikla bus produktyvi, jeigu ji susijusi su transportu, komercija, reklama, komunikacijos priemonėmis, mokslu. Iš verslo partnerio arba giminaičio, draugo galite gauti aktualią žinią.


JAUTIS. Regis, negalėsite atsiginti nuo smulkių rūpesčių ir nesibaigiančių išlaidų. Galite būti raginami parduoti ar pirkti. Vertėtų apsitvarkyti darbo aplinką, namus. Tai jus atpalaiduos, suteiks jaukumo.


DVYNIAI. Šiandien nusimato įdomių akimirkų. Gali atsinaujinti santykiai su senu bičiuliu, bendradarbiu. Tačiau nuolat kintančios nuotaikos trukdys aplinkiniams jus suprasti. Juo labiau, kad jums kils kiek nerealių idėjų ir norų.


VĖŽYS. Būsite jautrūs aplinkos poveikiui, nerimą kels daugybė dalykų. Pasistenkite atsipalaiduoti, rasti naudingą užsiėmimą. Nevartokite svaigalų, saugokitės intrigų, apsinuodijimo.


LIŪTAS. Būsite gana entuziastingai nusiteikę, iš kitų reikalausite pritarimo savo poelgiams, idėjoms. Galite dalyvauti įdomiuose renginiuose, kolektyviniuose susitikimuose.


MERGELĖ. Šiandien galite sulaukti rimto pasiūlymo, atsiras naujų įpareigojimų. Tiktų diskutuoti, mokyti kitus – jums gerai seksis perteikti savo mintis ir jomis sudominti.


SVARSTYKLĖS. Gerai įsisavinsite bet kokią informaciją, todėl patartina mokytis, skaityti, diskutuoti. Stenkitės objektyviai įvertinti oponentų požiūrį, be išankstinio nusistatymo.


SKORPIONAS. Ši diena pareikalaus rimto požiūrio, antraip sunkiai susikalbėsite su savo pašnekovais. Galbūt kažkas siūlys investuoti, bendradarbiauti. Nepulkite į tai stačia galva – pasvarstykite.


ŠAULYS. Tikriausiai šiandien kažkam prireiks jūsų pagalbos, geranoriškų patarimų. Atsukti nugarą reikštų aptemdyti tarpusavio santykius. Pamirškite senas nuoskaudas ir būkite draugiški.


OŽIARAGIS. Šiandieną nekelkite gyvenimui bei aplinkiniams ypatingų reikalavimų. Turėsite galimybių ne juokais suintriguoti patinkantį asmenį. Pravartu labiau rūpintis savo sveikata ir grožiu.


VANDENIS. Būsite kūrybingi ir veiklūs, todėl galite daug nuveikti. Galimas spontaniškas pasiūlymas, netikėtas susitikimas. Apsvarstykite naujas idėjas su patikimais žmonėmis.


ŽUVYS. Šiandien daug kas priklausys nuo jūsų reakcijos, apsukrumo tvarkant finansų, turto arba šeimos reikalus. Regis, jus kažkas nustebins. Įsiklausykite į vidinį balsą ir susivokite, ko jums iš tikrųjų reikia.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis