Viktorija Šaulytė ėmėsi naujos veiklos – tapo laidos vedėja

Stilistei ir tinklaraštininkei Viktorijai Šaulytei ilgai nusėdėti vienoje vietoje – sunku.

Neseniai atšventusi savo tinklaraščio „Vieno kavos puodelio istorija“ pirmąjį gimtadienį, ji imasi naujos veiklos. Tinklaraščio skaitytojai nuo šiol galės išvysti ir išskirtinę pokalbių laidą, kurios vedėja tapo pati stilistė.


Vedėjos pozicija V. Šaulytei ne naujiena – jai teko vesti ne vieną renginį, o panašių filmavimų turėjo ir praeityje. Tačiau šis amplua – ypatingas, nes pokalbių laida „Vieno kavos puodelio istorija“ skirta tik tinklaraščio skaitytojams.


„Laida gimė iš tinklaraščio idėjos. Pirmiausiai prasidėjo susitikimai su moterimis įvairiuose Lietuvos miesteliuose. Tada pagalvojau, kad galiu pasikviesti moteris, kurios turi istorijų. O istorijas geriausiai klausytis prie kavos puodelio! Moteris moteriai duoda, padrąsina, įkvepia“, – sako stilistė.


Specialioje laidoje V. Šaulytė prie gardžios kavos puodelio kaskart kalbins žinomas ir veiklias moteris apie jų kasdienybę, patirtis, darbus, šeimą ir jausmus. Ji tikina, kad jos laidoje – nesuvaidintos emocijos ir paprastumas.


„Norisi, kad žiūrovai pamatytų, kokios šios moterys yra iš tiesų – kokios jos namie, kai yra tik su artimiausiais žmonėmis, kaip jos dirba, kaip jų gyvenimas atrodo už socialinių tinklų. Tai tikri dalykai, kurie apie žmogų pasako daugiausiai ir yra patys įdomiausi“, – įsitikinusi naujosios laidos vedėja.M. Remeikytės nuotr.Pirmoji laidos „Vieno kavos puodelio istorija“ viešnia – verslininkė, kepyklėlės „Liu Patty“ savininkė Liucina Rimgailė. Ji laidoje pasakos apie savo neįprastą dienotvarkę, verslą, poilsį ir motyvaciją.


„Mano diena prasideda labai anksti – keliuosi apie 5, ne vėliau 6 valandos ryto. Visada sau skiriu tokią ramią valandą laiko – žinau, kad niekas kitas taip nesikelia. Rytais galiu nuversti kalnus“, – laidoje sakys Liucina.


Ji taip pat kalbės ir apie tai, kad stebint socialinius tinklus susidaro įspūdis, kad žinomi žmonės gyvena rožiniame pasaulyje, tačiau taip nėra. „Mane erzina išpūstas burbulas, kad visi labai gerai gyvena. Bet kiti nemato, kaip aš dirbu 20 valandų per parą“, – sakys V. Šaulytės pašnekovė.


Laidos vedėja tikina, kad L. Rimgailę kaip pirmąją viešnią pasirinko neatsitiktinai: „Liucina pirmoji, nes man ji puikus pavyzdys, kiek žmogus gali turėti energijos valdyti daug procesų, būti santykiuose ir tobulėti bei augti! Ji daug dirba ir iš tiesų daug ir turi.“


V. Šaulytė atskleidžia, kad kitose jos laidose svečiuosis knygos bei tinklaraščio „Ant medinės lentelės“ autorė Kristina, aktorė Justė Zinkevičiūtė, Simona Nainė, maisto vertintoja, blogerė bei dėstytoja Urtė Mikelevičiūtė ir kitos. Žiūrovų laukia ne tik įsimintini pokalbiai, bet ir vertingi prizai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis