Likus 53 valandoms iki Naujųjų jaukiausias šventinis renginys Vilniuje – koncertas „53H2019“

Gruodžio 29 d. vakare, likus 53 valandoms iki Naujųjų metų, „Vaidilos teatrą“ užlies gerai žinomi klasikinės muzikos garsai, kuriuos specialiame šventiniame koncerte „53H2019“ dovanos pripažinti atlikėjai: mecosopranas Jovita Vaškevičiūtė-Vaska ir tenoras Antanas Zakarauskas.

„Jei Kalėdas daugiausiai praleidžiame su šeima, tai Naujieji – puiki proga susitikti su kitais artimais žmonėmis, draugais ir praleisti laiką kartu: pabendrauti, nusišypsoti ar net susikurti naujų nuotykių ar malonių prisiminimų. Pati didžiausia dovana, kurią žmogus gali įteikti žmogui - laikas, nes kiekviena maloni akimirka praleista kartu yra neįkainojama“, – teigia į jaukų, muzikinį pasimatymą kviečiantis tenoras Antanas Zakarauskas, dainavęs Australijos operos kompanijose ir jau 17 metų savo namais laikantis tiek Lietuvą, tiek Australiją.


Duete su A. Zakarausku dainuosianti Lietuvoje gerai žinoma ir tarptautinį pripažinimą pelniusi atlikėja, mecosopranas Jovita Vaškevičiūtė-Vaska sako tikinti, kad viskas gyvenime vyksta ne šiaip sau. Koncertas „53H2019“ solistei yra ypatingas, nes jis vyks po šv. Kalėdų belaukiant Naujųjų metų, taip pat jis brangus, nes tai bus pirmasis toks bendras koncertas su senu draugu ir kolega Antanu Zakarausku, su kuriuo žengti pirmuosius žingsnius didžiosios scenos link pradėjo dar mokydamiesi Muzikos ir teatro akademijoje.Organizatorių nuotr.„Kuomet pasaulyje ir kiekvieno iš mūsų gyvenime ne visada šviečia saulė, norisi žmonėms padovanoti gėrį, laimę ir džiaugsmą. Manau, kad turime jais dalintis ir daryti geriausia ką mokame. Mes su Antanu norime per muziką pasidalinti meile, šventine nuotaika ir sukurti mažą stebuklą“, – sako J. Vaškevičiūtė.


Koncerto repertuare dominuoja tik patys gražiausi duetai, neapolietiškos dainos, nuotaikingos ištraukos iš operečių. Koncerto rengėjai žada nenuvilti ir operos mylėtojų ir renginyje bus galima išgirsti keletą garsių kūrinių ir iš operų. Visus kūrinius vienija begalinė šiluma, natūrali, tikra, šilta emocija, įkvepianti į ateitį žiūrėti šviesiai.


„Parinkome tik tuos kūrinius, kurie asocijuojasi su gera emocija ir yra ypatingai gerai žinomos jų melodijos. Norime, kad šiame koncerte pabuvojęs žmogus pailsėtų, pasimėgautų ir išsineštų dalį tos šviesos“, – sako A. Zakarauskas.Organizatorių nuotr.Duetas, akomponuojamas pianisto Lino Dužinsko, atliks išskirtinai šiam vakarui parinktus Giacomo Puccini, Giuseppe Verdi, Camille Saint-Saëns, Franz Lehar, Imre Kàlman, Agustin Lara, Eduardo di Capua ir kitus populiarius pasaulio kompozitorių kūrinius.


„Kur yra moteris ir vyras, ten visada yra intriga, priešistorė, jausmas, atomazga ir kryptis kuria nueinama. Muzika yra akimirkos menas, niekada nenuspėjama, todėl staigmenų tikrai bus. Atliksime ir rečiau Lietuvoje atliekamus duetus“, – atskleidžia A. Zakarauskas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis