20 genialių pakavimo triukų

Daugiau jokių sulamdytų rūbų, bet kaip sugrūstų daiktų ar susiraizgiusios bižuterijos!

1. Sumažink kelionės drabužių: rinkis tik tuos, kuriuos be vargo galėtum derinti vieną prie kito. Tarkim, imk džinsus ir kelias skirtingas palaidines – nuo sportinių iki įmantresnio dizaino, klostuotų.
2. Sunkesni daiktai turi gulėti lagamino apačioje, lengvesni – viršuje.
3. Kai kurios užkietėjusios keliautojos pirmenybę teikia platesniems lagaminams, kad nereikėtų drabužių lankstyti – būtų galima tiesiog sukloti vieną ant kito. Pavyzdžiui, gali rinktis DELSEY Moncey 4W lagaminą – itin patvarų, kietu paviršiumi, su keturiais dvigubais ratukais. Viduje vienas pagrindinis skyrius su kompresinėmis juostomis, yra papildomas skyrius su užtrauktuku bei du mažesni užsegami skyreliai. Nuo 169 Eur, bagsandmore.lt.

4. Kojines gali sukišti į batus. Į juos taip pat gali įgrūsti smulkių kosmetikos priemonių, plaukų segtukų, skarelių.
5. Jeigu lagamine nėra specialaus batų skyrelio, suvyniok po batą į plastikinį maišelį ir kišk į lagamino šonus.
6. Sudėk juvelyrinius dirbinius ar bižuteriją tarp dviejų maistinės plėvelės lakštų. Papuošalai nejudės, nesusiraizgys.
7. Žiedus ir auskarus sukrauk į tuščią tablečių buteliuką. Jis tiks ir vatos pagaliukams, vokų šešėlių teptukams ir makiažo kempinėlėms susidėti.
8. Trapią grandinėlę ar vėrinį įleisk į kokteilių šiaudelius – nesusimazgys ir nesutrūkinės.
9. Smulkių auskarų nepamesi, įvėrusi juos į sagas. Jas suberk į bižuterijos maišelį ar dėžutę.
10. Apsivilk sunkiausią drabužį – nereikės sukti galvos, kaip jį sugrūsti į lagaminą. Jei oro sąlygos leidžia, apsiauk sportinius batelius, o į lagaminą dėk lengvutes basutes, šlepetes. Ypač patogu, kai lagaminas jau turi integruotą viršsvorio indikatorių – jis neleis jums viršyti maksimalaus leistino svorio (23 kg). Toks yra DELSEY Montmartre Pro lagaminas su saugiu, nuo vagysčiu apsaugančiu užtrauktuku „Zip Securi Tech“. Nuo 239 Eur, bagsandmore.lt.

11. Jeigu lagaminas minkštas, iš audinio, tvarkingai drabužių lankstyti neverta. Tiesiog kiekvieną susuk į ritinėlį ir suklok visus linijomis. Taip sudėti drabužiai lengviau prisitaikys prie besikeičiančios lagamino formos.
12. Lengvai besilamdančius drabužius iš pradžių įvilk į apsauginį maišą (tokiu drabužiai saugomi atlikus sausąjį valymą), o tada įprastai sulankstyk. Plastikas neleis jiems susiglamžyti.
13. Liemenėlės išsaugos formą, o tu sutaupysi vietos, sudėjusi jas vieną ant kitos, perlenkusi pusiau ir į kaušelius sukišusi kelnaites.
14. Delikačius apatinius apsaugosi sudėjusi į mažą audinio maišelį – į tokius supakuoti parduodami batai ar rankinės.

15. Plaukų segtukus sudėk į tuščią „Tic Tac“ saldainių dėžutę.
16. Jei keliauji vos kelioms dienoms, užuot tempusis didelius grožio priemonių butelius, supilk reikiamą kiekį į tuščią kontaktinių lęšių dėklą.
17. Skysčiai neišsilies (ir nesugadins daiktų), jei pirmiausia jų buteliukų kakliukus uždengsi plastikinio maišelio (ar maistinės plėvelės) gabalėliais ir tik tada užsuksi kamštelius.
18. Presuotos pudrinės priemonės nesutrupės, jei keliaudama į jų vidų įdėsi vatos gabalėlį.
19. Kad nepamestum smulkių grožio priemonių, pavyzdžiui, makiažo šepetėlių, sudėk jas į akinių dėklą.
20. Dūžtantys ir lengvai suknežinami kremo ar šampūno buteliukai turi būti įkurdinti plastikiniame maišelyje su užtrauktuku ir įkišti tarp drabužių lagamino centre.

Užsakymo nr.: PT_78666855

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis