Dėl premjeros E.Kvoščiauskui teko atsisakyti savo barzdelės

„Domino“ teatras pristato intriguojantį projektą - didelio populiarumo sulaukusią Brodvėjaus komediją „Primadonos“. Kovo 17 dieną pradedamas rodyti spektaklis – tai komedija, kuri nustebins scenografija, kostiumų gausa, šokiais ir prabanga.

„Labai didžiuojamės galėdami žiūrovams pristatyti pirmąją premjerą šiais metais. Tai bus gan netikėtas ir neįprastas reginys, kurio „Domino“ teatro scenoje dar nėra buvę. Jaučiame žiūrovų palaikymą ir meilę, todėl labai stengėmės stebinti ir juos. Mūsų tikslas buvo ne tik sukurti nepakartojamą komediją, bet parodyti kokybišką, didžiulį brodvėjišką šou. Į tai ne tik daug investavome, bet surinkome itin stiprią komandą, kuri prie šio projekto plušo 3 mėnesius“, - sako „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.

Komedijos režisieriumi tapo puikiai Lietuvos žiūrovams pažįstamas Olegas Šapošnikovas. Jo statyta komedija „Apie ką kalba vyrai?“ yra sulaukusi didžiulio žiūrovų įvertinimo. O.Šapošnikovas taip pat yra pastatęs tokius spektaklius, kaip „Nuodėmių miestas“, „Radijo ereliai“.
„Aktoriams tai didelis iššūkis. Jie turės ne parodijuoti scenoje moteris, ar juoktis iš jų, o suvaidinti. O tai tikrai nelengva. Šis spektaklis - labai muzikalus, jame bus daug muzikos, šokio“, - apie naujausią savo kūrinį pasakoja spektaklio režisierius O.Šapošnikovas.
Specialiai šiam spektakliui šokius statė ir šokio meno aktorius mokė bene geriausia Latvijos choreografė Irina Seveljeva. Būtent jos pastatytas šou atvedė šios šalies atlikėją Mariją Naumovą į pergalę Eurovizijoje 2002 metais.

Organizatorių archyvas
„Neslėpsiu, šokiai sunkūs, juos sušokti būtų sudėtinga net šokėjams. Tačiau mes norėjome pasiekti aukštą lygį ir žiūrovams pateikti nepakartojamą reginį, kuris net kvapą užimtų. Manau, kad tai mums puikiai pavyko“, - artėjant premjerais tikina I.Seveljeva.
Šou metu skambės visiems gerai pažįstami kūriniai iš miuziklo „Burlesqe“. Įrašant kūrinius, aktoriai turėjo puikią galimybę išbandyti ir savo vokalinius sugebėjimus.

Brodvėjaus komedijoje „Primadonos“ žiūrovai išvys jau gerai žinomus aktorius, tokius kaip Eimutis Kvoščiauskas, Mantas Stonkus, Šarūnas Banevičius, Sakalas Uždavinys, Mindaugas Capas, Jovita Balčiūnaitė, Austėja Lukaitė, Jonas Braškys. Būtent šie aktoriai, besiruošdami premjerai, išliejo nemažai prakaito, kai kurie iš jų turėjo atsisakyti jiems jau įprastų dalykų.

E.Kvoščiauskas vardan šios premjeros turėjo atsisakyti savo beveik vizitine kortele tapusios barzdelės. Pats aktorius sako, kad šis praradimas jam nėra labai malonus, bet dėl vaidmens galima padaryti daug ką.

Organizatorių archyvas
Scenoje „Primadonomis“ tapsiantys E.Kvoščiauskas, M.Stonkus, Š.Banevičius išbandė ne vieną moterišką procedūrą. Pasak aktorių, tai dar vienas žingsnis moteriškumo scenoje link.
Iki šiol visai kituose amplua matyti aktoriai S.Uždavinys ir M.Capas šiame spektaklyje virs kunigais.

Nemažas išbandymas aktorių lauks tiek scenoje, tiek užkulisiuose. Šiam spektakliui yra pasiūti 25 kostiumai, kuriems kai kurios medžiagos buvo užsakytos net iš „Hugo Boss“ mados namų, o 45-46 dydžio aukštakulniai pagal užsakymą buvo gaminami Vokietijoje. Spektaklio metu užkulisiuose darbuosis net 3 aprengėjos, kurios padės aktoriams žaibiškai pasikeisti kostiumus.

„Pirimadonos“ yra viena iš amerikiečių dramaturgo Ken Ludwig pjesių.
K.Ludwig`o pjesės buvo išverstos į 16 kalbų, o pastatytos 25 šalyse.
Trumpai apie spektaklį:

Ken Ludwig komedijoje „Primadonos“ du aktoriai anglai Džekas ir Leo, nebeturėdami vilties rasti normalų darbą, keliauja į JAV Pensilvanijos valstiją vaidinti per masonų ložės sueigą. Nepavykus sumanymui ir, kai viltys pakeisti savo gyvenimą dūžta, visai atsitiktinai juos pasiekia žinia, kad Jorko miestelyje senyva dama prieš mirtį ketina užrašyti palikimą dviems seniai nematytiems sūnėnams iš Anglijos. Aktoriai nusprendžia važiuoti į Jorką, apsimesti mylimais giminaičiais ir pasiglemžti pinigus. Staiga paaiškėja, kad tie giminaičiai – visai ne sūnėnai, o dukterėčios! Užvaldyti idėjos gauti palikimą, aktoriai neatsisako savo sumanymo ir tampa dukterėčiomis Maksina ir Stefanija...
Merginomis tapę Džekas ir Leo net neįtaria kokias romantiškas pinkles jiems yra paruošęs likimas. Leo įsimyli senosios damos dukterėčią Megę, kuri susižadėjusi su vietos dvasininku. Į meilės pinkles papuola ir Džekas...

Kovo mėnesio repertuaras:
17 d. 19 val. Vilnius
18 d. 19 val. Vilnius
19 d. 19 val. Klaipėda
20 d. 19 val. Vilnius
21 d. 18 val. Šiauliai
22 d. 19 val. Vilnius
23 d. 18 val. Panevėžys
24 d. 13 val. Alytus

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis