Filme „Džekas milžinų nugalėtojas“ princesę suvaidinusi aktorė filmavosi ir Vilniuje

Anksčiau vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Iliuzionistas“, „Alisa stebuklų šalyje“ ir „Sibirietiškas auklėjimas“ atlikusi jauna britų aktorė Eleanor Tomlinson buvo apdovanota puikia galimybe apie save pranešti kino pasauliui. Pakviesta vaidinti žavingą princesę Izabelę didelio biudžeto filme „Džekas milžinų nugalėtojas“ mergina išgarsino savo vardą.

Tiesa, lietuviams kur kas įdomesnis turėtų pasirodyti faktas, kad E.Tomlinson turi ryšių su Lietuva – dar 2011-aisiais ji filmavosi drauge su Johnu Malkovichiumi Vilniuje.

20-metė britė atliko vieną svarbiausių vaidmenų 2011-ųjų rugsėjį ir spalį Vilniuje filmuotame žinomo italų režisieriaus Gabriele Salvatores filme „Sibirietiškas auklėjimas“ (angl. „Siberian Education“). Juostos filmavimai buvo plačiai nušviesti Lietuvos žiniasklaidoje, mat sostinėje apie mėnesį dirbo ir garsus amerikiečių kino aktorius J.Malkovichius.

Organizatorių archyvas
Jaunąją E.Tomlinson drauge su garbingą patirtį turinčiu kolega ir jaunais lietuvių aktoriais Arnu Fedaravičiumi ir Viliumi Tumalavičiumi kino mėgėjai galėjo sutikti miesto gatvėse, o žiniasklaidos atstovai – specialioje filmo „Siberietiškas auklėjimas“ konferencijoje. Tąsyk mergina teigė esanti laimingiausia pasaulyje, galėdama dirbti filmavimo aikštelėje su tokiu darniu ir profesionaliu kolektyvu. Filme „Sibirietiškas auklėjimas“, kuriame pasakojama apie 1985-1995 metų Padniestrės nusikaltėlių gyvenimą, britė atliko sunkaus likimo merginos vardu Ksenija vaidmenį. Būtent E.Tomlinson herojė krito į akį A.Federavičiaus herojui Kolymai, kurio senelį Kuzią ir įkūnijo J.Malkovichius. Filmas Italijoje buvo pristatytas šių metų vasario pabaigoje.

Žinoma, E.Tomlinson vaidmuo filme „Džekas milžinų nugalėtojas“ gerokai skiriasi nuo sudėtingos kriminalinės dramos „Sibirietiškas auklėjimas“, tačiau, kritikų teigimu, mergina sugebėjo įtikinti žiūrovus naująja fantastiška pasakos interpretacija ir pakerėti juos per vykusias filmo premjeras.

E.Tomlinson pasirodė kaip tikra rafinuota dama ir puiki porininkė, šiuo metu itin populiariam savo kolegai, pagrindinį filmo herojų Džeką suvaidinusiam 23-ejų aktoriui Nicolasui Houltui. Holivude vykusios „Džekas milžinų nugalėtojas“ premjeros metu raudonplaukė E.Tomlinson atrodė tiesiog pribloškianti. Pasipuošusi ilga auksine tviskančia suknele su viliojančia iškirpte, ji buvo praminta žurnalistų tikra vakaro princese.

Organizatorių archyvas
Holivudo premjeros nuotraukų su E.Tomlinson pamatyti galite ČIA.

Filmą „Džekas milžinų nugalėtojas“ režisavo filmų apie „Iksmenus“ kūrėjas Bryanas Singeris. Fantastiniame jo nuotykių filme pasirodė ne tik filme „Iksmenai: pirma klasė“ matytas N.Houltas ir žavingoji E.Tomlinson, bet ir puikiai pažįstami aktoriai Ianas McSchane‘as, Ewanas McGregoras, Stanley Tucci ir kiti. Lietuvos kino teatrus įspūdinga pasaka apie iki dangaus užaugusią pupą, milžinų karalystę ir nelaisvėn pakliuvusią princesę pasieks balandžio 5 dieną.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis