Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras ir “Tele bim-bam”

„Tele bim-bam“ pasirodymai su orkestru žiūrovus sujaudina iki ašarų. Su daugiau nei 20 metų gyvuojančio kolektyvo „Tele bim-bam“ dainomis užaugo jau ne viena karta. Daugelį Neringos Čereškevičienės vadovaujamos vaikų grupės atliekamų kūrinių į pasirodymus susirenkanti publika žino atmintinai.

Taigi, nenuostabu, kad praėjusių metų pabaigoje įvykę bendri LVSO ir „Tele bim-bam“ koncertai sulaukė neregėto anšlago, o jautresnius žiūrovus netgi privertė šluostytis ašaras! Balandžio 13-ąją „Tele bim-bam“ grįžta į Kongresų rūmus su savo žinomiausiomis dainomis, atliekamomis su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, kuriam diriguos šeimos koncertų ciklo lankytojams jau gerai pažįstamas jaunas dirigentas Ričardas Šumila.

Pasak „Tele bim-bam“ vadovės N.Čereškevičienės, televizijos laidos pagalba išpopuliarėjusiame kolektyve vykstanti nuolatinė kaita (vieni vaikai užauga, juos pakeičia jaunesni) neturi jokios įtakos grupės populiarumui, o šiuo metu joje dainuoja apie 20 vaikų.

LVSO kvietimo koncertuoti drauge „Tele bim-bam“ vadovė sulaukė ne vieną kartą. Tačiau pasiūlymą priėmė tik praėjusių metų rudenį, kai su savo kolektyvu ir žinomais kviestiniais dainininkais baigė turą su miuziklo „Voro vestuvės“ programa.

Programai su orkestru buvo parinkti patys žinomiausi, laiko patikrinti „Tele bim-bam“ kūriniai, o jų orkestrinę aranžuotę parašė Gintautas Venislovas.

„Taip, su orkestru repetavome ir pasirodėme pirmą kartą. Smagu, kad po 23 kolektyvo gyvavimo metų dar ką nors galime nuveikti pirmą kartą“, – šypsosi N.Čereškevičienė.

Vis dėlto programos su orkestru premjera labiau sujaudino ne atlikėjus, o žiūrovus. „Vaikai buvo labai susikoncentravę, pasitikintys savimi. Nežinau kodėl, bet kai kurios žiūrovės ėmė ašaroti – matyt, tos pačios dainos su orkestru skamba kažkaip ypatingai“, – šypsodamasi premjerinius koncertus prisimena kolektyvo vadovė.

Iš daugiau nei 70 savo repertuaro kūrinių koncertui su orkestru N.Čereškevičienė parinko pačius žinomiausius – tokius kaip „Mamos suknelė“, „Pupa“, „Voras“, „Baltoji varnelė“, „Tilili“, „Naktelės žiedai“ ir kt. Balandžio 13-ąją vaikų kolektyvo dainos suskambės šiek tiek kitaip ir leis kiekvienam tėveliui sugrįžti į vaikystę, o vaikučiams – mėgautis puikiai žinomomis dainomis.

Pasirodymas Kongresų rūmuose balandžio 13-ąją vaikams gali tapti gastrolių įžanga prieš kelionę į JAV – N.Čereškevičienė prasitarė, kad jos vadovaujamas kolektyvas sulaukė kvietimo koncertuoti Čikagoje. Pasak jos, tai būtų pirmasis „Tele bim-bam“ pasirodymas JAV gyvenantiems išeiviams iš Lietuvos.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis