N. Čereškevičienė: „Tele Bim-Bam“ sėkmės paslaptis – nuoširdumas

Ne vieną vaikų kartą užauginusio ir jau 23-ius metus skaičiuojančio „Tele Bim-Bam“ kolektyvo populiarumas neslūgsta. Priešingai – Neringos Čereškevičienės vedamas kolektyvas užkariauja vis naujus horizontus. Jau rudenį būrys „Tele Bim-Bam“ narių leisis į gastroles per didžiausias Lietuvos arenas drauge su prestižiniu Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru ir surengs net keturis geriausių ir mylimiausių dainų koncertus.

„Tele Bim-Bam“ – mylimi ir laukiami visų, visur ir visada. Kaip pati N. Čereškevičienė juokauja, kolektyvo dainos sukurtos vaikams, tačiau puikiai tinka ir suaugusiems. Ir, visgi, nors vienus jos auklėja ir priverčia šypsotis, o kitiems kelia nostalgiją ir primena vaikystę, kurgi yra tikroji „Tele Bim-Bam“ sėkmės paslaptis?

„Nuoširdumas, – nedvejodama tikina N. Čereškevičienė. – Tai, ką mes darome, yra tikra. Čia nėra nieko dirbtinai sukurto prodiuserių. „Tele Bim-Bam“ nėra ir vienkartinis ar vienadienis reiškinys. Tai mes jau seniai įrodėme tiek sau, tiek klausytojams. Tai – ilgalaikis įdirbis, kurį mato ir įvertina žiūrovas. Jis matosi visoje mūsų veikloje. Galiausiai, yra dainos, kurios skirtos ir vaikams, ir nevaikams“.

Nors „Tele Bim-Bam“ įkūrėja sako nevedanti oficialios statistikos, tačiau skaičiuoja, jog per daugiau nei du dešimtmečius kolektyvo istorijos, jame pabuvojo apie 70 vaikų, surengta ir sudalyvauta galybėje koncertų, o kolektyvo repertuare puikuojasi jau daugiau nei 80 kūrinių.
„Manau, kad mūsų išskirtinumas ir stiprybė dar ir tame, jog nesame didelis kolektyvas. Mes nesame choras ir nedainuojame chorinių dainų. Visos mūsų dainos – solinės. Ir kiekviena jų yra skirta ir kuriama konkrečiam charizmatiškam solistui“, – vieno sėkmingiausių Lietuvos kolektyvų paslaptis atskleidžia N. Čereškevičienė.

Kolektyvo vadovė įsitikinusi, jog prie sėkmės prisideda ir tai, kad ji „Tele Bim-Bam“ vaikų nespaudžia ir jų „nepameta“.

„Mūsų kolektyvas labai daugialypis. Scenoje yra ir daug, ir mažiau dainuojančių vaikų. Pastarieji tiesiog džiaugiasi būdami kompanijoje. Jie galbūt nėra tokie stiprūs solistai, bet jie yra mūsų mažieji darbininkai. Tai šauni bendraminčių kompanija, kurioje buvimo scenoje naudą puikiai supranta ir vaikai, ir jų tėvai“, – tvirtina N. Čereškevičienė, kurios trys atžalos – taip pat „Tele Bim-Bam“ dalis.
Ilgą muzikinį kelią nuėjusio ir pėdsaką kiekvieno širdyje palikusio kolektyvo geriausias dainas, atliekamas drauge su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru, jau netrukus savo arenose galės išgirsti didžiųjų Lietuvos miestų gyventojai.

Lapkričio 18 d. „Tele Bim-Bam“ ir LVSO koncertuos Kauno „Žalgirio“ arenoje, lapkričio 20 d. – Vilniaus „Siemens“ arenoje, lapkričio 22 d. – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje, lapkričio 24 d. – Panevėžio „Cido“ arenoje. Perkant bilietus galima rinktis ir specialų šeimos bilietų paketą, kai perkant 3 bilietus, ketvirtas bilietas dovanojamas nemokamai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis