Lietuvoje koncertuos viena geriausių Belgijos atlikėjų Selah Sue

Lietuvoje pasirodys garsi ir talentinga atlikėja Selah Sue. Kartu su grupe ji koncertuos festivalyje „Tamsta muzika“.

Dainininkės debiutas įvyko 2011 metais ir susilaukė didžiulės sėkmės Europoje. Buvo išpirkta 700 tūkst. pirmojo albumo kopijų. Vos tik pasirodžius Selos Sue albumui Amerikoje, per 4 dienas jis pateko į iTunes Top 30. Šiai soul, funk, reggae stilių atlikėjai garsus atlikėjas Prince'as pasiūlė apšildyti jį viename iš savo pasirodymų, su Cee Lo Green ji kartu įrašė duetą „Please“, bendradarbiavo su J. Cole, o Nneka prodiusavo jos debiutinį albumą, kuris tapo triskart platininiu.

Atlikėja Selah Sue
Atlikėja Selah Sue
Organizatorių archyvas

Selah Sue buvo išrinkta geriausia metų atlikėja Belgijos MIA apdovanojimuose. Jos balsas dažnai lyginamas su Amy Winehouse. „Aš dėl to nei kiek nenusimenu, – pasakoja Selah JAV žurnalui „W“, – tačiau jei jūs įdėmiai pasiklausytumėtė visos mano muzikos, ji labai skirtinga.“ Ir iš tiesų, jos funky neo soul stiliumi persmelktas repertuaras labiau primena jamaikietiškus garsus ir reggae atmosferą. JAV žurnalas „Papermag“ stebisi, kaip ši smulki dainininkė iš Belgijos gali turėti tokį stiprų, sodrų balsą, panašų į juodaodžių atlikėjų. Selah Sue turi ne tik modelio išvaizdą, bet ir didžiulį talentą.

Atlikėja Selah Sue
Atlikėja Selah Sue
Organizatorių archyvas

Kalbama, kad šiemet „Tamsta muzika“ bus bene geriausias festivalis – jame dar niekada nėra koncertavę net 4 grupės iš užsienio. Lietuvių atlikėjų desantas taip pat įspūdingas: pirmą kartą festivalyje gros Alina Orlova, Saulius Prūsaitis su projektu „Face white“, Aistė Smilgevičiūtė ir Skylė, jaunas kylantis atlikėjas BA, grupė „Golden Parazyth“, kurie ką tik apšildė Lanos Del Rey koncertą. Pirmą kartą čia bus geriausių Lietuvos DJ scena, šokiai iki ryto su Martin Virgin, Monday Jazz, Saulty, Vaiper Despotin (Renegades of Bump), The Sneekers ir kt. Matysime ir jau pamėgtas grupes: Keymono, Leon Somov&Jazzu, BIX, Dee&Kamy, The Ball&Chain su Jurgiu Didžiuliu ir Erica Jennings priešakyje, senbuviai Poliarizuoti stiklai, Freaks on floor, Liūdni slibinai, 4Fun ir daugelį kitų gyvos muzikos atlikėjų.

Selah Sue muzikos paiklausykite čia:

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis