Plėskite žinias apie stilių ir madą kartu su A. Gilyte

Jei kažkas yra sakęs, jog stiliaus pojūtis tik įgimtas, tuomet tas kažkas tikrai klydo! Stiliaus seminare kartu su Agne Gilyte ne tik gausite individualių patarimų, bet ir praplėsite pažinčių ratą, prasmingai praleisite laiką.

Tai paskaita apie stilių, aprangą, spintos formavimą, pagrindinius tvarkingos ir teisingos

išvaizdos principus. Čia laukia daugybė įdomių klausimų ir dar daugiau naudingų atsakymų. Brangius patarimus ir rekomendacijas dalins profesionali, patirties bei žinių nestokojanti stilistė A. Gilytė.

Seminaras skirtas moterims, kurios didžiąją dalį dėmesio skiria darbui, šeimai ir buičiai, tačiau nori atrodyti gražiai ir deramai kiekvienoje situacijoje. A. Gilytės pamokos padės suvokti stiliaus subtilybes, išmokti jas pritaikyti sau. Pažinsite save, suprasite mados esmę, išvaizdos reikšmingumą ir galbūt atrasite savo stilių.

Čia sulauksite individualių patarimų, išmoksite įvertinti savo figūros ypatumus. Patarimų sulauks ir būsimos nuotakos bei mamos. Išgirsite, kaip sėkmingai suformuoti garderobą ir atrodyti puikiai, kaip išsiversti su ribotu biudžetu. Taip pat bus pasakojama apie detales, kurios papildo įvaizdį - makiažą bei aksesuarus. Seminarą sudarys teorinė ir praktinė dalys.

Seminaras vyks lapkričio 21d., 18 h „Wondertime“ – grožio ir estetikos namuose.

Informacija dėl rezervacijos: wondertime@wondertime.lt

Užsakymo nr.: PT_63267216

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis