Galybę gerbėjų turintis kino kūrėjas pasidalijo su tais, kurie trokšta patys kada nors nufilmuoti juostą, savo sukaupta patirtimi.
Visuomet atvirai apie savo kūrybos ir darbo procesą publikai papasakoti nevengiantis P.Jacksonas šįsyk Filmschoolrejects.com išvardijo 6 patarimus, kuriais vadovaujantis kino pasaulyje sukurti gerą darbą ir pasiekti pripažinimo bus gerokai lengviau:
2. Kūrėjas privalo turėti asmeninę moralę. Mano filmas „Numylėtieji kaulai“ (angl. „The Lovely Bones“) nėra juosta tik apie nužudymą. Kinas – tai ginklas, tad negalime paleisti į pasaulį bet ko. Yra žmonių, kuriems patiktų stebėti, kaip nužudoma jauna mergina, tačiau nenorėčiau būti tas, kuris suteikia jiems tokį malonumą, juk po to turėčiau su tuo gyventi. Nenoriu, kad mano filmai būtų prisimenami dėl tokių dalykų. Net išžaginimas ir nužudymas gali būti pateikiamas daugybe skirtingų formų, priklausomai nuo to, kokią žinutę norite perduoti.
4. Žinokite kameros galimybių ribas. Filmuodami „Žiedų valdovą“ ar „Hobitą“ statėme miniatiūrines dekoracijas, nors kai kurios jų buvo kambario dydžio. Tačiau tik tokiu būdu galima sukurti įspūdį, kad rodote vaizdus iš paukščio skrydžio. Kita vertus, didelės kameros neįsprausi į siauras miniatiūrines gatveles, tad įsivaizduodami filmą turite žinoti technines galimybes. Šiuo atveju gelbsti kompiuterinė grafika – su ja galima praslysti net per rakto skylutę.
6. Jei negalite nusisamdyti kietos kompanijos kaip „Sony“, privalote padaryti viską patys (žinoma, ne kiekvienas gali sukurti savo kompiuterinių grafikos efektų kompaniją kaip kad padarė P.Jacksonas, tačiau, anot jo, kino kūrėjas turi mokėti suktis iš padėties su esamomis priemonėmis arba jas sukurti.)

Lietuvos kino teatrus įtraukiančios istorijos apie hobito ir jo bičiulių kelionę tęsinys pasieks pasaulinės premjeros metu, gruodžio 13 dieną.
Filmo „Hobitas: Smogo dykynė“ anonsas: