Švenčių proga vilniečiams - „Kaimynų Kalėdos“

Gražiausių metų švenčių proga kino teatras „Pasaka“ vilniečius ir miesto svečius džiugins dovanomis – perpus pigesniais kino filmais.

Jau antrą kartą Vilniaus senamiestyje įsikūręs kino teatras skelbia „Kaimynų dieną“, šį kartą šventiškai pervadintą į „Kaimynų Kalėdas“, ir kviečia visus tuos, kurie gyvena, dirba, mokosi ar pramogauja Vilniaus senamiestyje, gruodžio 26 dieną praleisti jaukiose „Pasakos“ kino salėse.

Antrąją Kalėdų dieną visi kino teatro lankytojai ne tik galės perpus pigiau (bilietas kainuos vos 8 litus) žiūrėti tądien rodomus filmus, bet ir bus vaišinami gardžia arbata bei užkandžiais.

Šventiškame repertuare „Pasakos“ kaimynų ir lankytojų lauks gausus įvairaus žanro filmų pasirinkimas – nuo animacijos iki komedijų ir dramų.

Mažiesiems ir jų tėveliams „Pasaka“ parengė spalvingą animacinių filmų programą – nuotaikinguosius filmukus „Kalakutai: atgal į ateitį“, „Ogis ir tarakonai“, „Debesuota, numatoma mėsos kukulių krūša“, „Ernestas ir Selestina: meškučio ir pelytės nuotykiai“.

Gero kino mylėtojams – lengva, ironiška ir grynai prancūziška istorija „Aš tuoj grįšiu“, kurios pagrindinę heroję suvaidino žavioji prancūzė Catherine Deneuve. Šiame filme pasakojama netikėta nesėkmių užkluptos moters cigarečių paieškos istorija, kai ji senutėliu mersedesu apkeliavo kone pusę Prancūzijos ir pagaliau suprato, kas yra tikroji laimė.

Taip pat žiūrovų lauks svaiginantis, Amžinojo miesto – Romos, grožį šlovinantis filmas „Didis grožis“, lietuvių juosta „Laiškai Sofijai“, naujausia režisieriaus Woody Alleno drama „Džesmina“, pati netikėčiausia meilės istorija, kurioje vaizduotės polėkiui nebus ribų filme „Gėlėti sapnai“ ir daug kitų įsimintinų istorijų.

Šventinę nuotaiką žadanti diena kino teatre „Pasaka“ vyks jau šį ketvirtadienį, gruodžio 26 dieną ir prasidės nuo 12 val. ryto.

Linkime gražių švenčių!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis