Veiklioms moterims patars garsios žurnalistės, mitybos specialistės, verslininkai

Rugsėjo 25-26 dienomis jau antrą kartą vyksiančios konferencijos VEIKLI tikslas – kalbėti apie moterį kaip apie harmoningą visumą, susidedančią iš daugybės unikalių elementų, kuriuos reikia lavinti ir skirti jiems dėmesį.

Kiekviena moteris kasdien atlieka daugybę socialinių vaidmenų: mama, draugė, žmona, bendradarbė - tik keli iš jų. Tapatybių tiek daug, jog tarp jų nesudėtinga pasiklysti.

Pasak konferencijos VEIKLI organizatorių, moteris yra visa kurianti jėga – kai ji laiminga, laimingi ir ją supantys žmonės, dėl to itin svarbu padėti moteriai išlaikyti jos tapatybę.

„VEIKLI atsirado iš didelio noro ir poreikio tobulėti, rasti atsakymus į kylančius klausimus. Norėjome visų pirma parodyti, jog reikia galvoti apie visoms moterims bendrą lytinę - prigimtinę tapatybę, tik vėliau galvoti apie individualų statusą. Konferencijos pavadinimas VEIKLI atsirado, tarsi, savaime kaip sinonimas moters gebėjimui kurti aplinką, imtis iniciatyvos, judėti į priekį, rūpintis kitais. Kitais žodžiai tariant, neveiklių moterų tiesiog nėra“, – renginio idėja dalinasi VEIKLI projektų vadovė Renata Burbulienė.

„Į konferenciją ateina žingeidžios ir atviros moterys, turinčios konkrečius tikslus ir ieškančios įrankių, padedančių juos įgyvendinti. Tokios moterys – nusiteikusios tapti žinių siekiančiomis mokinėmis. Vienoms jų reikia harmonijos ir balanso, kitoms – įkvėpimo ir motyvacijos, padedančių asmenybės tobulinimui, kopti karjeros laiptais ar kurti santykius. Konferencijos pranešimai duoda kiekvienai dalyvei įrankius, reikalingus išspręsti jų klausimus. Visa kita priklauso nuo jų pačių“, - sako VEIKLI direktorė Jurgita Vaitkevičienė.

R. Burbulienės teigimu, šiemet moterims skirtoje konferencijoje savo mintimis, išgyvenimais ir patarimais dalinsis 16 pranešėjų, pasižyminčių savitu požiūriu į pristatomą temą, įžvalgas papildančių praktiniais pastebėjimais.

„Šiemet visi pranešėjai konferencijoje dalyvaus pirmą kartą. Tarp jų – daug moterims žinomų asmenybių: žurnalistė Juventa Mudėnienė, laidų vedėjos Asta Stašaitytė - Masalskienė, Livija Gradauskienė, rašytoja Jurga Adomo, žaliosios mitybos specialistė Gražina Gum, jogos trenerė Eva Tombak. Visos šios moterys dalinsis savo gyvenimiška patirtimi skirtingose sferose. Labai džiaugiamės, jog konferencijoje dalyvaus ir pranešėjai vyrai. Tai – kapitonas, lektorius Paulius Kovas, skaitysiantis motyvacinį pranešimą „Aš galiu. Patikėkit, galit ir Jūs“, DnB banko atstovas Andrius Ivašauskas, papasakosiantis apie moterų darbo verslo sektoriuje mitus ir tikrovę bei pranešimą „Realizuota moteris, realizuotas vyras. Laimingi kartu“ drauge su Andre Pabarčiūte skaitysiantis emocinio ir dvasinio intelekto specialistas Rimvydas Židžiūnas.

Tai - tik kelios pavardės iš dar tebepildomo pranešėjų sąrašo. Mūsų pranešėjai turi unikalią galimybę pristatyti savo veiklą ir požiūrį į gyvenimą plačiajai visuomenei, patys pagerina grupinės komunikacijos įgūdžius ir sulaukia daugybės dėkingumo iš moterų, kurioms padeda jų idėjos ir patirtis“, - teigia R. Burbulienė.

2013 metais konferencijoje dalyvavo per 600 moterų. Šiemet organizatoriai pateikia naujovę – tiesioginę konferencijos transliaciją internetu, kuri padės negalinčioms konferencijoje apsilankyti moterims išgirsti jas dominančius pranešimus.

„Sulaukėme daug vakarinėje šalies dalyje, užsienyje gyvenančių ir vaikus auginančių moterų prašymų sudaryti galimybes išgirsti konferenciją neišėjus iš namų ar darbo vietos. Dėl to ir gimė idėja organizuoti transliaciją internetu, už kurią turime dėkoti vieniems iš mūsų partnerių – webseminarai.lt“, - pasakoja J. Vaitkevičienė.

Konferencija VEIKLI vyks 2014 m. rugsėjo 25-26 dienomis, LITEXPO parodų ir konferencijų centre, Vilniuje. Renginio tiesioginę transliaciją bus galima stebėti internete adresu www.webseminarai.lt. Bilietus galima įsigyti www.bilietai.lt arba BILIETAI LT kasose.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis