Shorena po daugiau nei metų grįžta į sceną

Ir surengs 3 koncertus.

Pasaulio ir džiazo muzikos atlikėja Shorena beveik metus dirbo ties nauja „Mano širdies muzika“ programa ir jau lapkričio 6-8 dienomis yra pasiruošusi ją pristatyti trijų ypatingų koncertų metu – Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje.

„Viską darau neskubėdama ir iš visos širdies. Vasarą keliavau po gimtąją Gruziją, rinkau autentiškas dainas, kuriomis papildžiau savo jau seniau išdirbtą dainų kolekciją“, – pasakoja Lietuvoje žinoma gruzinė Shorena.

Prieš daugiau nei metus atlikėja su pirmąja „Mano širdies muzika“ programos dalimi surengė daugybę koncertų Lietuvoje. Dabar gerbėjų laukia dvi jos dalys – senoji ir naujoji.

Šiame ture per tris didžiuosius Lietuvos miestus Shorena žada papildyti muzikinę gerbėjų patirtį su dar daugiau pietiško nuoširdumo, tradicijų ir temperamentingomis gruziniškomis dainomis.

https://www.youtube.com/watch?v=6Y2DM9juyfI

„Kartu su muzikos profesionalais per vasarą surinktas dainas aranžavome. Šiuo metu daug repetuojame – nekantrauju visu tuo pasidalinti su savo publika, – sako Shorena. - Tiesa, šį kartą einame kitu keliu. Jeigu pirmajame albume ir koncertinės programos metu girdėjome daugiau džiazo, tai dabar daugiau dėmesio skiriu etniškiems motyvams. Radau labai senų įrašų“.

Sužinokite portalo naujienas pirmieji ir skaitykite žurnalą "Moteris"! Trims portalo skaitytojams, užpildžiusiems anketą, dovanosime 3 mėn. žurnalo "Moteris" prenumeratą.


Skaitykite Moteris.lt naujienas ir savo išmaniajame telefone. Parsisiųsti programėles: „iPhone“; „Android“. Sekite mūsų naujienas ir Facebooke!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis