Dedikacija Maestro Mstislavui Rostropovičiui

Šv. Kristoforo kamerinis orkestras kovo 27-ąją savo kalendoriuje skelbia gerumo dieną! Prisijunkite prie jos ir jūs, kaip tai padarė Mstislavo Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondo „Pagalba Lietuvos vaikams“ globotiniai.

Koncertuodami jaunieji muzikantai pažymės ne tik garsiojo maestro gimimo dieną, bet ir patys prisidės bei kitus kvies padėti sergantiems vaikams. Visos už koncertą surinktos lėšos bus skiriamos Santariškių klinikų Vaikų ligoninės paramos fondui.

Koncertas rengiamas kartu su M. Rostropovičiaus labdaros ir paramos fondu. „Labai simboliška ir jautru, jog vieno garsiausių pasaulio muzikanto, dirigento, žmogaus teisių gynėjo bei filantropo Mstislavo Rostropovičiaus gimimo metinės pažymimos tokiu būdu: puoselėjant vertybes, kurioms jis pašventė visą savo gyvenimą“, - sakė profesorius Donatas Katkus.

Organizatorių nuotr.

Nuo 2003 m. veikiantis fondas skiria paramą vaikų, turinčių išskirtinių gabumų muzikai, mokslams ir sportui, ugdymui, remia pedagogus. Viena iš fondo veiklos sričių – parama sunkiai sergantiems vaikams.

Programoje: W. A. Mozart, H. Wieniawski, R. Wagner, R. Galliano.
Solistai: Agnė Gečaitė (smuikas), Ugnė Liepa Žuklytė (smuikas), Elžbieta Dvarionaitė (fortepijonas), Ignas Maknickas (fortepijonas), Rapolas Bartulis (klarnetas), Eglė Bartkevičiūtė (akordeonas), Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinis orkestras, Dirigentas Donatas Katkus.
Koncertas vyks 2015 03 27 19:00 | Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30, Vilnius).

Įėjimas laisvas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis