Jau šįvakar – „Geriausios 2015 metų KANŲ LIŪTŲ reklamos“

Šiandien, spalio 20 d., net 5 Lietuvos miestuose, 35 salėse, įvyks renginio „Geriausios 2015 metų Kanų Liūtų reklamos“ seansai.

Prognozuojama, kad šiemet bus pasiektas rekordas – per vieną vakarą renginyje tikimasi sulaukti maždaug 8 tūkst. žmonių.

Šio vakaro žiūrovų laukia smagi dovana – lūpų formos švilpukai. Įteikdami juos renginio organizatoriai skatins reaguoti į ekrane rodomas reklamas – švilpiant palaikyti sujaudinusias ar nušvilpti nepatikusias.

Švilpukų kiekis ribotas – juos gaus pirmieji 5 tūkst. žiūrovų.

Emocingų, kūrybiškumą skatinančių, geriausiai Kanuose įvertintų reklamų rinkinį bus galima išvysti Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio kino teatruose „Forum Cinemas“ ir „Pasakoje“.

Džiaugiamės, kad Vilniuje ir Kaune lankytis renginyje „Geriausios Kanų Liūtų reklamos“ tapo stipria tradicija. Smagu, kad lankomumas auga ir Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. Šiemet tikimės rekordinio žiūrovų skaičiau. Tai normalu, nes tai renginys skirtas visiem, o jo sukeltas emocijų uraganas nepalieka abejingų – bus ir juoko, ir ašarų“, – kalbėjo vienas iš organizatorių, festivalio „Kino pavasaris“ vykdantysis direktorius Algirdas Ramaška.

Keletas renginio „Geriausios 2015 metų Kanų Liūtų reklamos“ pavyzdžių:

https://www.youtube.com/watch?v=JDwRN2GBUj8

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis