Įsimintiniausios jūsų šventės - nuostabaus pušyno apsuptyje

Norite savo artimiesiems ar įmonei surengti išskirtinę šventę, tačiau vietos kavinės, restoranai ar kitos poilsio vietos jau pabodo. Jūs norite kažko nekasdieniško, šventiško, svajojate pabėgti nuo miesto gausmo. Trokštate tokios šventės, kur jus gaubtų dėmesys, prabanga ir kokybė.

Poilsio, pramogų ir verslo kompleksas „TonyResort“ kviečia jus praleisti gražiausias metų šventes jaukioje gamtos apsuptyje, kur profesionalus personalas pasirūpins, kad jums nieko netrūktų, ir šventę prisimintumėte dar ilgai.

Poilsio, pramogų ir verslo kompleksas „TonyResort“ įsikūręs Anupriškių pušyne, visai netoli Trakų, ir kiekvieną pakeri įstabiais vaizdais – vos įvažiavus į 40 ha parko teritoriją pasitinka išlakūs pušų kamienai, atsiveria ramiai tyvuliuojantis Gilušio ežeras. Nors šis parkas – vos už 37 km nuo Vilniaus, čia galima mėgautis gamta ir grynu oru, atsipalaiduoti ir pailsėti nuo miesto šurmulio. 2011 m. metais apdovanotas už sėkmingiausią šeimų turizmo idėją Lietuvoje kompleksas puikiai tiks poilsiui dviese, su draugais ar šeima, taip pat – verslo konferencijai ar dalykiniam susitikimui.

Įmonės vakarėlis metus palydint

Norintieji įmonės kalėdiniam vakarėliui išskirtinumo, jaukios aplinkos, ramybės bei vertinantys puikų maistą ir kokybišką aptarnavimą rinksis Poilsio, pramogų ir verslo kompleksą „TonyResort“.

Šventiniam vakarui „Tony Resort“ pasiūlys jaukią ir šventiškai papuoštą erdvę, patieks trijų patiekalų vakarienę (šaltas užkandis, karštas patiekalas, saldėsis), pasiūlys gaiviųjų gėrimų, nestiprių alkoholinių gėrimų (alus, vynas). Panorėjus galima likti nakvynei ir pusryčiaujant bei gurkšnojant putojantį vyną mėgautis miesto triukšmo netrikdoma tyla bei akį glostančiais gamtos vaizdais.

Naujuosius pasitikite prabangiai!

Pasitinkant Naujuosius Jūsų lauks prabangūs, prie maisto derantys gėrimai, specialiai Naujametei nakčiai virtuvės šefo sukurti išskirtiniai, rafinuoti patiekalai, žvakių šviesoje skendinti šildoma restorano terasa ir jaudinančios, nepamirštamos akimirkos. Svečius pasitiks gyvos saksofono improvizacijos, vakaro metu nuotaikingais muzikos kūriniais džiugins TV projektų dalyvė atlikėja Rūta Kotryna. Naujųjų Metų pradžią skelbs įspūdingas ugnies šou, kuriuo grožėsitės restorano terasoje su taure putojančio vyno.

Vakarą pratęsite šokiais iki paryčių pagal profesionalaus vakaro vedėjo grojamą, visiems gerai pažįstamą, visų laikų geriausią muziką. Ir, žinoma, išaušus pirmajam Naujųjų Metų rytui, „TonyResort“ restorane Jūsų lauks rūpestingai virtuvės šefo paruošti ankstyvi pietūs bei taurė šampano.

TonyResort nuotr.

Nuostabi erdvė mažųjų bei šeimos šventėms

Jaukioje picerijoje „TonyResort“ kviečia švęsti ir vaikučių gimtadienius bei kitas šeimos šventes! Jos metu kiekvienas vaikas keps didelę savo kūrybos picą ir taps diplomuotu tikros itališkos picos kepimo Meistru. Mažųjų svečių lauks pramogos ne tik picerijos patalpose, bet ir lauke, tyrame pušyno ore.

Vaikai patys minkys picos padą, sužinos, kaip derinti produktus ir kokie produktai turi sudaryti išties skanią bei išskirtinę picą. Išminkytus picos padelius apdės mėgstamais ingredientais, papuoš ir pašaus į karštut karštutėlę malkomis kūrenamą kepimo krosnį. Taip jau būna – pačių vaikučių rankomis „sulipdytos“ picos, ištrauktos iš krosnies, net nespėja pravėsti!

Papildomai poilsio ir pramogų parkas „TonyResort“ siūlo žaismingą animatorių su specialia programa, jodinėjimą ant ponių, žirgų, asiliukų ar šventę su indėnais.

Jei norite išskirtinės ir įsimintinos šventės, leiskite ją surengti profesionaliam „TonyResort“ kolektyvui!

Daugiau informacijos: http://www.tonyresort.lt/lt/paslaugos/kategorija/spec-pasiulymai

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis