Dailės terapijos metodai padės geriau suprasti save

Prasidėjus paskutiniam žiemos mėnesiui, apsišarvuojame kantrybe ir neriame į ten, kur šilta, kur skaniai kvepia, kur kuriamos neįtikėtinos istorijos ir ten, kur patirsime šį tą naujo. Ir net nepastebėsite, kaip prabėgs šalta (kartais ir šlapia) žiema, o prisiminimuose liks tik geros emocijos iš aplankytų renginių!

Savaitę pradėkime elegantišku spektakliu “Prabangos”. Pirmadienį režisierius A. Veverskis kviečia apsilankyti Vaidilos teatre Vilniuje ir išvysti jo sukurtą spektaklį “Prabangos”. Tai elegantiškos, lengvos, šmaikščios ir neabejotinai kitokios lietuvių literatūros istorijos, perkeltos į teatro sceną. Tragikomedijoje istoriją mums pasakos trys laike įstrigusios vėlės, kurios kalbės apie savo gyvenimo istorijas bei bandys iš naujo patirti ką reiškia gyventi. Spektaklio nuotaiką kurs įspūdingi kostiumai, antikvariniai kvepalai bei juvelyrikos dirbiniai – visa tai nukels žiūrovą į tą laikmetį bei leis labiau įsijausti personažų išgyvenamas dramas.

Kokia pirma mintis šauna į galvą išgirdus žodį “kaleidoskopas”? Žinoma, kad vaikystė! Kuomet užvertę galvas spoksodavome pro akutę vamzdelio pavidalo žaisle, sukiodavome jį ir matydavome fantastiškiausius peizažus, spalvas, ornamentus ir fantazuodavome, kas tai ir iš ko tai pagaminta? O dabar turite puikią galimybę ne tik visa tai sužinoti, bet ir patiems pasigaminti savo svajonių kaleidoskopą! Šį antradienį, menų studijoje Artoteka, bus organizuojamas kaleidoskopo gamybos užsiėmimas, kuriame laukiami įvairaus amžiaus dalyviai. Užsiėmimo metu prireiks kantrybės, kruopštumo bei lašelio fantazijos, o visa kita pasirūpins organizatoriai. Prisiminkite ir patirkite vaikystę iš naujo, kuomet valandų valandas galėjai įdėmiai tyrinėti tas magiškas spalvų mozaikas, skaičiuoti besikeičiančias figūrėles ir laukti, kol jos pasikartos.

Skanios kavos ir gerų istorijų mylėtojai trečiadienį laukiami kavinėje “Crooked Nose & Coffee Stories”. Čia šeimininkaus ir nuotaikingas kelionių istorijas pasakos Domas Raibys, kuris praleido tris mėnesius JAV, kurios kitaip žinomos kaip “svajonių šalis”. Renginyje “Trys mėnesiai. JAV” išgirsite tikras ir neįtikėtinas istorijas, išvysite puikiai istoriją iliustruojančias nuotraukas bei pasimėgausite išties gardžia kava.

Ketvirtadienį kviečiame dalyvauti dailės terapijos užsiėmime “Asmeninis augimas ir savęs pažinimas”. Šis užsiėmimas skirtas per dailės terapijos metodus bei per santykius su savimi ir kitais geriau suprasti save, susigaudyti savo mintyse ir jausmuose, išmokti geriau bendrauti, įveikti nerimą, keisti savo elgesį bei mąstymą. Dailės terapija – tai spontaniška kūryba, kuriai nereikia gebėjimo gražiai piešti, svarbus pats kūrybinis procesas, per kurį prabils Jūsų sąmonė, o grafiniai vaizdiniai lengviau nei žodžiai priartins prie realybės. Asmeninio augimo ir savęs pažinimo grupė renkasi šį ketvirtadienį “Savęs pažinimo ir saviraiškos studijoje” Vilniuje.

Penktadienį, apsilankę muzikinėje komedijoje "Angliškas detektyvas", galėsite mėgautis rimtu veidu kuriama absurdo kupina istorija. Lietuvos teatre itin retai pasitaikantis detektyvo žanras pakvies kartu su Šerloku ir Vatsonu išnarplioti neįtikėtinai suktą nusikaltimą. Kaip teigia spektaklio režisierius Ramūnas Cicėnas - žmogžudystę kartu su garsiaisiais tyrėjais narplios ir žiūrovai, tad pasiruoškite mįslėms, intrigoms ir, žinoma, daug juoktis. Aristokratizmas, geras tonas, kilmingos manieros ir gera ironijos dozė pakels ūpą visam savaitgaliui!

Daugiau renginių rasite pramogų ir renginių portale Kur.lt. Pramogos Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje – atraskite naujus pomėgius, prisiminkite pamirštas erdves, ieškokite laimės žiupsnelių savo kasdienybėje!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis