Blusturgis pavasarį pasitinka naujoje vietoje

Vilniaus blusturgis vasario 26 d. grįžta po atostogų ir pavasario sezoną sutinka atsinaujinęs. Didžiausias sekmadieninio turgaus pokytis – nauja ir netikėta vieta.

„Blusturgis gimė senamiestyje ir ten vyko aštuonis metus. Tačiau bėgant metams darėsi ankšta ir žiemą vis sunkiau sekdavosi surasti jam vietą. Pastebėjome, kad pastaruoju metu ir toliau nuo centro esantys mikrorajonai atsigauna, tampa madingais traukos centrais. Todėl nusprendėme pasidairyti ir į kitus rajonus, kur atradome šarmingą buvusio kino teatro „Tėvynė” pastatą,“ – apie vietos pokyčius pasakojo viena iš turgaus organizatorių Doloresa G. Butkienė. – „Bet iš senamiesčio visam laikui neišsikraustom, čia būtinai grįšim vasarą“.

1954-1992 m. veikęs „Tėvynės” kino teatras vilniečiams buvo atpažįstamas muzikinio teatro „New York Club”, o dabar – „Legendos klubo” vardu. Sostinės Kalvarijų g. 85 įsikūrusiame klube vyksta įvairūs koncertai, spektakliai, vakarėliai, o nuo šiol čia vyks ir Blusturgio mainai.

„Kviečiame surinkti visus savo nenaudojamus daiktus ir turguje surasti jiems naujus šeimininkus. Dalyvauti gali visi, reikia tik užsiregistruoti. Beje, pirmojo turgaus vietos ištirpo per kelias dienas, todėl jau rezervuojam stalus ir kabyklas kovo mėnesiui,” – dideliu susidomėjimu džiaugėsi D. Butkienė.

Šis sekmadienis, anot organizatorių, bus skirtas miesto stileivoms ir pavasarinio garderobo atnaujinimui. Vėliau planuojama surengti vaikiškų prekių, knygų, sendaikčių, rankdarbių turgus.

Į „Legendos klubą” kiekvieno sekmadienio popietę lankytojai kviečiami ne tik pirkti ar parduoti daiktus, susitikti su kaimynais, bet ir būtinai išbandyti išpopuliarėjusią savaitgalio tradiciją – vėlyvuosius pusryčius.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis