KONKURSŲ TAISYKLĖS MANONAMAI.LT

-----------------------------------------


BENDROSIOS TAISYKLĖS


1.Konkurso organizatorius – UAB GM Žurnalų leidybos grupė, juridinio asmens kodas 304737282 (toliau – GMŽ leidybos grupė).


2. Konkurso ar žaidimo (toliau - Konkursas) pavadinimas, jo pradžios ir pabaigos laikas skelbiamas Konkurso aprašyme portale.


3. Registruotis, dalyvauti ir laimėti Konkurse gali fiziniai asmenys, kurių amžius yra ne jaunesnis nei 14 metų, jei Konkurso aprašyme nenurodyta kitaip.


4. Registracija dalyvauti Konkurse vyksta interneto svetainėje www.manonamai.lt


5. Konkurso vykdymo, laimėtojo nustatymo ir įmonės marketinginiais tikslais GMŽ leidybos grupė tvarkys Dalyvių asmens duomenis. Daugiau apie asmens duomenų tvarkymą galima rasti Privatumo politikoje, kurią galite rasti ČIA.


KONKURSO PRIZAI


6. Konkurso prizai, jų kiekis išvardinamas Konkurso aprašyme portale.


7. Prizo atsiėmimo tvarka: atsiimama redakcijoje Vilniuje, jei konkurso aprašyme nenurodyta kitaip.


8. Prizo laimėtojas negali perleisti prizo kitam asmeniui. Jei prizo laimėtojas yra nepilnametis, jį atstovauja vienas iš tėvų ar globėjų, pateikęs asmens tapatybę ir (kai atstovauja globėjas) globą patvirtinantį dokumentą.


9. Prizas į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamas.


LAIMĖTOJŲ IŠRINKIMAS IR PASKELBIMAS


10. Konkurse dalyvauja visi užsiregistravę ir teisingai atsakę į klausimus ar kitą, Konkurse nurodytą užduotį atlikę dalyviai.


11. Laimėtojai išrenkami atsitiktinės atrankos būdu, jei Konkurso aprašyme nenurodyta kitaip.


KITOS SĄLYGOS


12. Konkurse negali dalyvauti GMŽ leidybos grupė darbuotojai bei jų šeimų nariai. Konkurso tikslais šeimos nariais laikomi minėtų darbuotojai sutuoktiniai (sugyventiniai) ir nepilnamečiai vaikai (įvaikiai).


13. Visus su Konkurso prizais susijusius pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus mokėtinus mokesčius sumoka GMŽ leidybos grupė.


14. GMŽ leidybos grupė turi teisę keisti šias taisykles apie tai informavusi Dalyvius prieš 10 (dešimt) darbo dienų interneto svetainėje Manonamai.lt

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis