Pasaulyje pripažinta lietuvių plaukų stilistė atskleidė, kaip vasarą atrodyti tarsi Holivudo žvaigždės!

Tarptautiniuose konkursuose laurus skinanti plaukų stilistė iš Kauno Inga Bagdonaitė sako, kad lietuvėms norint išsiskirti savo įvaizdžiu neprireiks didelės drąsos, tik šiek tiek pastangų, tačiau rezultatas bus garantuotas – tikrai būsite pastebėta aplinkinių.

Pasibaigus karantinui ir prasidėjus vasaros sezonui norisi atsigauti ir įkvėpti spalvų gaivos ne tik gamtoje, bet ir mus supančioje aplinkoje. Ieškoti daugiau spalvų šiemet pataria ir garsiausi pasaulio įvaizdžio ekspertai.


Šiemet lietuvėms sukūriau išskirtinę vasaros plaukų įvaizdžių kolekciją – šįkart ji kiek kitokia, nei įprastai – žemiškesnė, ramesnė, primenanti pačias gražiausias ir šilčiausias emocijas, - sako I.Bagdonaitė. - Kaip gimė šie įvaizdžiai? Kasdien stebėdama neramumus mūsų šalyje ir pasaulyje, supratau, kad mums trūksta teigiamų emocijų šaltinio. Tad norėjosi sukurti tokią kolekciją, kurioje nedominuotų viena ryški spalva, o atsirastų lengvas žaismingumas, tinkantis kiekvienai moteriai. Nors paklausiusi mano patarimų, kiekviena galės pasijusti tikra Holivudo žvaigžde“.


Kurdama kolekcijos spalvas, ne tik Lietuvoje, bet ir toli už jos ribų įvertinta plaukų ekspertė įkvėpimo ieškojo gamtoje – miške, kur mėgsta stebėti spalvų kontrastus medžių lapuose, žemę dengiančiose sąmanose ir pro šalį skrendančiuose įvairiaspalviuose paukščiuose.


I.Bagdonaitės kolekcijoje galima pamatyti ir kelias griežtesnių spalvų variacijas – tamsesnius įvaizdžiai, kuriuos dabar ypač mėgsta jaunimas.


"Jeigu mergina nori būti tamsiaplaukė, tam, jog išvengtume visiškai juodos spalvos ir neatrodytumėme nuobodžiai, pridedame švelnų priekonį – šviesias sruogeles, kuriomis išryškiname kontūrus ir sukuriame kontrastą. Būtent toks įvaizdis yra unikalus, nes skirtingai modeliuojant plaukus, galima sukurti begalę skirtingų įvaizdžių ir pritaikyti juos prie nuotaikos bei tos dienos pasirinkto stiliaus", - atskleidžia įžymioji plaukų stilistė, jau ne vienerius metus pati kurianti chemines plaukų dažų formules.


Ji įsitikinusi, kad šiandieniniame gyvenime lietuvėms labai trūksta paprastumo – visuose žurnaluose mirga aštrių spalvų įvaizdžiai, kuriuos ne visada išdrįsta išbandyti net drąsiausios. Todėl būtent ši kolekcija yra pavyzdys, kurį gali išbandyti bet kuri mergina, norinti suteikti savo išvaizdai vasaros pastelių.


"Negaliu nepasidžiaugti profesionaliomis WELLA priemonėmis, kurios suteikia galimybę įgyvendinti visas mano galvoje gimusias idėjas ir kurti tūkstančius naujų atspalvių miksuojant spalvas", - sako Inga, kviečianti šią vasarą visas Lietuvos moteris leistis į lengvą vasarišką romaną su savo išvaizda.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis