„Idun Minerals“ kosmetiką išbandžiusios „Moters“ skaitytojos: „Jautriai odai tinkama kosmetika, puikiai užmaskuojanti raudonį“

Odos raudonis - dažną moterį varginanti problema, kuri ypač paaštrėja šaltuoju metų sezonu. Norint atsisveikinti su šia odos problema neretai nepakanka tinkamos veido odos priežiūros, prireikia ir efektyvaus maskavimo, kurį užtikrina kokybiškos kosmetikos priemonės.

Kokybe ir natūralumu išskiriančios švedų dekoratyvinės mineralinės kosmetikos „Idun Minerals“ gaminiai yra sudaryti iš 100% išvalytų mineralų. Kosmetikos priemonių sudėtyje nėra talko, silikono, kvapiųjų medžiagų ar parabenų. Tai natūrali, kokybiška ir puikiai odą maskuojanti kosmetika, kuri taip pat tinkama turinčioms probleminę, į bėrimus, raudonį ar pilkumą linkusią odą.


„Moters“ „Facebook“ paskyroje paskelbėme konkursą, kuriame kvietėme dalyvauti moteris, susiduriančias su problemine oda: odos perštėjimu, sausėjimu, raudoniu. Laimėtojų paprašėme įvertinti „Idun Minerals“ kosmetiką bei atsiųsti nuotraukas, kurios vizualiai parodo, kaip pasikeičia veidas ir jo odos būklė po kosmetikos panaudojimo. Laimėtojoms išsiųsta rinkinį sudarė „Idun Minerals“ raudonį neutralizuojanti, biri maskuojamoji priemonė „Idegran“, birus makiažo pagrindas „Siri“, skaistalai „Akerbar“, ilginantis blakstienų tušas „Magna Lightening“ ir kreminiai lūpų dažai „Stina“.„Idun Minerals“ gaminiai
„Idun Minerals“ gaminiai
Organizatorių archyvas


Pirmoji išbandžiusi „Idun Minerals“ kosmetiką buvo Dalia (moters pavardė redakcijai žinoma). Moteris skundėsi, jog odos raudonis ypatingai paaštrėja šaltuoju metų sezonu, kai tenka pabūti šaltame gryname ore. Veido oda taip pat raudonuoja ir atlikus vonios procedūras. Jautrią Dalios odą peršti, tempia, todėl moteriai būtina tinkama veido odos priežiūra bei į raudonį linkusiai odai skirtos kosmetikos priemonės.


Dalia, išbandžiusi „Idun Minerals“ kosmetiką, jau pirmąją dieną pastebėjo teigiamus pokyčius. Pirmąją dieną panaudojus kosmetiką teko kažkiek laiko būti gryname ore. „Grįžusi į namus pastebėjau, kad įėjus į šiltą patalpą veidas atrodo puikiai - nematyti raudonio, o oda atrodo skaisti, lygi“. Moteris kitomis dienomis naudodama kosmetiką pastebėjo, jog oda visą dieną išlieka lygi, nes raudonį neutralizuojanti, biri maskuojamoji priemonė „Idegran“ ir birus makiažo pagrindas „Siri“ paslepia odos trūkumus bei ilgai išsilaiko ant veido odos.


Daliai labai patiko ilginantis blakstienų tušas „Magna Lightening“, kuris pailgino ir suteikė apimties iš prigimties trumpoms moters blakstienoms. Įspūdį paliko ir skaistalai „Akerbar“. „Prisipažinsiu, skaistalų niekada nesu turėjusi ir naudojusi, nes tiesiog nemokėjau jais tinkamais naudotis. Vis dėlto šie skaistalai man paliko įspūdį - jais paprasta suteikti veidui iškilumo, pabrėžti skruostus ir išlaikyti natūralų žavesį, - teigė Dalia. Moters teigimu, „Idun Minerals“ jai suteikė pačius geriausius pojūčius, todėl kosmetiką Dalia vertina aukščiausiu balu.


Įvertinimas: 10 iš 10!Dalia prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Dalia prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumo nuotr.


Antroji konkurso dalyvė Marina (moters pavardė redakcijai žinoma), išbandžiusi „Idun Minerals“ kosmetikos gaminius, po savaitės kosmetikos naudojimo pastebėjo, jog oda pasidarė lygesnė, skaistesnė, o odą varginantis raudonis kiek sumažėjo. Jautriausią moters veido vietą - skruostus - „Idun Minerals“ raudonį neutralizuojanti, biri maskuojamoji priemonė ir birus makiažo pagrindas puikiai padengė ir paslėpė raudonumą. Moterį taip pat sužavėjo natūrali priemonių sudėtis, kuri tausoja veido odą bei lengva, odos neapsunkinanti priemonių tekstūra. Nors didžiausią įspūdį Marinai paliko maskuojamoji priemonė ir makiažo pagrindas, moteris taip pat teigiamai vertina blakstienų tušą bei lūpų dažus. „Tušas puikiai padengė apatines blakstienas, o kalbant apie lūpų dažus, buvo įdomi jų konsistencija. Nors lūpų dažai vos pažvelgus atrodė sodrūs, tamsoki, pasidažius atrodė, jog lūpas perbraukiau spalvotu lūpų blizgiu. Be to, lūpų dažai puikiai sudrėkino lūpas, o tai labai svarbu šaltuoju metų sezonu“, - pasakojo Marina.


Marina džiaugiasi turėjusi galimybę išbandyti „Idun Minerals“ kosmetiką ir tikina, jog tai tikrai ne paskutiniai šio prekinio ženklo produktai jos kosmetinėje. „Iš tiesų, visa „Idun Minerals“ kosmetikos linija yra puiki - kokybiška ir, svarbiausia, pagaminta iš natūralių ingredientų. Visoms rekomenduoju išbandyti ir džiaugtis gražia bei švytinčia oda!“, - teigiamais įspūdžiais dalinosi moteris.


Įvertinimas: 10 iš 10!


Marina prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Marina prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumo nuotr.Trečioji konkurso laimėtoja Viktorija (moters pavardė redakcijai žinoma) skundžiasi jautria veido oda - šaltuoju metų sezonu ji tampa šiurkšti, sausėja, vietomis pasimato raudonis. Kadangi ši „Idun Minerals“ kosmetikos linija puikiai tinka ne tik varginančioms intensyvaus raudonio, tačiau ir jautrios odos savininkėms, Viktorija džiaugėsi galėdama išbandyti „Idun Minerals“ kosmetikos gaminius.


Viktorija su mumis pasidalino skruostų ir akių zonos nuotraukomis, iš kurių matyti, kaip „Idun Minerals“ kosmetika pagerino šių dviejų veido zonų būklę. „Maskuojamoji priemonė idealiai paslėpė nuovargio žymės ir sumažino paakių zonos tamsumą. Patiko veido pagrindas, kuris sulygino odos spalvą ir paslėpė odos išsausėjimus bei bėrimus“, - pasakojo Viktorija. Veidui gyvumo, anot moters, suteikė skaistalai, o ilginantis blakstienų tušas pagyvino žvilgsnį ir suteikė jam ryškumo. Viktorijai labiausiai patiko, jog natūralumu pasižyminti kosmetika puikiai tiko jautriai moters akių zonai, kurią kitos kosmetikos priemonės sujautrindavo. Be to, Viktorijos teigimu, „Idun Minerals“ kosmetika puikiai paslėpė veido odos netobulumus ir suteikė natūralaus švytėjimo.


Įvertinimas: 9 iš 10!
Viktorijos skruostų sritis prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Viktorijos skruostų sritis prieš ir po „Idun Minerals“ kosmetikos panaudojimo
Asm. albumo nuotr.


„Idun Minerals“  priemonių gali įsigyti www.juara.lt

Užsakymo nr.: PT_66010

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis