Makiažas: kokios tendencijos vyraus šį šaltąjį sezoną

Baigėsi vasaros šiluma, keičiasi mūsų apranga, keičiasi ir visas įvaizdis. Vienas svarbiausių stiliaus elementų yra makiažas.

Todėl apie rudens ir žiemos makiažo tendencijas pasakoja makiažo ekspertės, tarptautinių grožio konkursų teisėjos, „Estetikos studijos“ makiažo dėstytojos Birutė Pajedienė ir Simona Pajedaitė. Jos pademonstravo, kokias tendencijas galima pritaikyti kasdieniame makiaže ir šventėms.Vizažistė Birutė Pajėdienė (dešinėje) ir modelis Karolina Toleikytė
Vizažistė Birutė Pajėdienė (dešinėje) ir modelis Karolina Toleikytė
G. Lomovskajos nuotr.


 

Svarbiausia tendencija – švari oda


Gaivus veidas, oda kuo mažiau apkrauta kremine pudra – tai pagrindinis šio sezono akcentas. Kad oda atrodytų dar natūraliau ir skaisčiau, ją pagyviname skaistalais. Madingi rožiniai arba miksuoti rožiniai su oranžiniais skaistalai. Jais švelniai padenkite ne tik skruostus, tačiau ir apatinį voką po blakstienomis arba akies linkį.


„Jei oda nėra riebi, beveik visada rekomenduoju rinktis kreminius skaistalus. Jie lengvai pasiskirsto ant odos, jos bereikalingai nenusausina ir nesuteikia pernelyg matino efekto“, – pataria Simona Pajedaitė.Karolina Toleikytė
Karolina Toleikytė
G. Lomovskajos nuotr.Kai oras vėsta, oda papilkėja. Tačiau šią problemą lengvai gali išspręsti highliter‘iai (švytėjimo suteikiančios priemonės). Tepkite jomis iškilias veido dalis: skruostikaulius, kaulą po antakiu, Kupidono lanką virš lūpos. Taip pat, vidinius akių kampučius – tai suteiks akims žvalumo.G. Lomovskajos nuotr.„Tik noriu pridurti – nors dažnai socialiniuose tinkluose nuotraukose ir video matome highliter‘iais dengiama nosies nugarėlę ir galiuką, rekomenduoju to vengti ar daryti labai atsargiai, nes per plačiai ar per žemai padengta ši priemonė ne papuoš, o atvirkščiai: išplatins ir išilgins nosį“, “ –įspėja Birutė Pajedienė.

 

 „Pasišiaušę“ antakiai


Nors jau kuris laikas ant podiumo matome modelius su iššviesintais ar paslėptais antakiais, ši mada kasdieniame gyvenime nėra aktuali.G. Lomovskajos nuotr.Šiuo metu antakiai kaip tik akcentuojami. Madingi vešlūs, platūs, ne per daug ryškūs ar kontūruoti antakiai. Vešlių antakių efektą galima išgauti antakių plaukelius sušukavus į viršų ir juos užfiksavus stiprios fiksacijos antakių geliu.


Vizažo ir antakių dizaino meistrė S. Pajedaitė pataria: „Turinčioms itin nepaklusnius, žemyn augančius antakių plaukelius kviečiu išbandyti antakių laminavimo procedūrą. Po jos plaukeliai guls norima kryptimi, atrodys vešlesni, platesni, įgaus taisyklingą formą.“G. Lomovskajos nuotr.


 

Padūmavusių akių makiažas


Jis niekada neišeina iš mados. Tačiau jei jau pabodo klasikinis juodas „smokey eye“, šį sezoną rinkitės spalvotą jo variantą. Ypač aktualu išbandyti mažiau intensyvius smėlio, rudus, aukso atspalvius.

 

Pravedimai


Akių pravedimai – taip pat klasika. Šį sezoną madingi ištęsti pravedimai, pratempiant ir akių vidinius kampučius, taip dar labiau sustiprinant „katės“ akių efektą. Gali būti įvairių formų ir stilių: tiek labai platūs, tiek siauri ir ištempti, tiek grafiniai ir tikslūs, tiek ir išretušuoti.G. Lomovskajos nuotr.


 

Šešėliai


Išbandykite metalizuotus, kreminius ar „šlapio“ efekto šešėlius. Jais denkite nebūtinai judamąjį voką, o galite ir vidinius akių kampučius. Madingos įvairių atspalvių auksinės, mėlynos, neoninės, duachrominės spalvos.

 

Papuošimas kristalais


Įvairiais žėručiais, kristalais ir spindinčiomis detalėmis papuoštas makiažas, žinoma, nėra kasdienis, tačiau puikiai tiks vakarėliui. „Jais galima dekoruoti ne tik vokus, bet ir zoną aplink akis, skruostikaulius, antakius ar kur tik sugalvosite! Ir tikrai nebūtina laikytis simetrijos: kuo žaismingiau – tuo įdomiau!“, – sako B. Pajedienė.G. Lomovskajos nuotr.Lūpos


Madingos šlapios, blizgios lūpos. Karaliaujanti spalva – ryškiai raudona – tikriausiai niekada neišeis iš mados.G. Lomovskajos nuotr.


 

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis