Rūta Mikelkevičiūtė atskleidė, kuri estetinė procedūra jai padeda išlaikyti jaunatvišką odą

(1)

Kamerų šviesos, grimas, filmavimo stresas ir itin greitas gyvenimo tempas – nei vieno iš šių nepastebėtumėte jau daugelį metų TV ekranuose savo grožiu stulbinančios Rūtos Mikelkevičiūtės veide.

“Man grožis, visų pirma, yra sveikata ir harmonija su savimi”, – sako ji, ir atskleidžia, kuri atrasta estetinės medicinos procedūra labiausiai padeda palaikyti geriausią įmanomą odos būklę bei jaunatviškumą.


“Mezoterapiją išbandžiau būdama 38-erių, vėlokai. Jei galėčiau atsukti laiką atgal, matyt, pradėčiau intensyviau rūpintis oda anksčiau – kai dar nėra akivaizdžių bėdų, laiko žymių! Jūs juk geriate vitaminus, papildus, sportuojate, sveikatinatės SPA arba sanatorijose – man mezoterapija taip pat yra vienas iš rūpesčio savimi būdų. Turiu pripažinti, kad kol kas nieko efektyviau už mezoterapiją savo odai dar nesu atradusi”, – garsi moteris atskleidė, kuri estetinės medicinos procedūra jai davė pačius geriausius rezultatus.


“Mano darbe daug streso, grimo, šviesos – tai odai yra peilis, todėl jos sveikatinimui ir grožiui skiriu daug dėmesio. Jokia kosmetika, net brangiausia, taip neaprūpins odos būtinomis medžiagomis kaip profesionali mezoterapijos procedūra. Juokiuosi, bet tai tarsi mano odos sanatorija, o kartais net ir reanimacija!”, – neslepia Rūta, kuri prisipažino jau išbandžiusi mezoterapiją veidui, kaklui ir rankoms.


Rezultatai, pasak jos, akivaizdūs. “Daugiausiai komplimentų sulaukiau dėl švytinčios odos. Iš tiesų jaučiu, kad oda šiose srityse tapo stangresnė, elastingesnė, įgavo drėgmės.”



Reklamos užsakovo pieš.


Visgi ji sako suprantanti tas moteris, kurios vis dar nesiryžo injekcinėms estetinės medicinos procedūroms. “Suprantu moteris, kurios bijo – ne vienai, o ir man kažkada tai asocijavosi su besaikiu pūtimu, didinimu, formų keitimu, net sudarkymu savo natūralaus grožio! Bet toks stereotipinis mąstymas kyla iš nežinojimo arba prastų pavyzdžių.”, – tikina TV vedėja, kuri prisipažino ne tik visada patikinti savo odos priežiūrą profesionalams, bet ir pati pasidominti, kokius produktus jie naudoja.


“Nepatingiu pasiskaityti ir informacijos paieškoti! Turiu savo specialistę, kuria pasitikiu, visada pasitariame, kokių vitaminų ar kitų odai būtinų medžiagų man šiuo metu reikia, kokių rezultatų tikėtis, tuomet sudarome individualų kursą. Ar skauda? Ne. Jei jums skauda, vadinasi, pasirinkote ne tą specialistą. Juk viskas individualu. Mėlynės? Gal kokį kartą ir buvo kokia, bet ją visada galima užmaskuoti,” – pasakoja R. Mikelkevičiūtė.


Pasak televizijos laidų vedėjos, jos aktyvus darbas ir gyvenimas anaiptol nesustoja po procedūros. “Mano oda yra tarsi besotė, matyt, išvarginta grimo ir šviesos, todėl jau vakare, po procedūros, būna viską godžiai sugėrusi – papulių (injekuotų preparato burbuliukų, aut. past.) beveik nematyti, galiu kitą dieną nesukti galvos dėl to, kaip atrodau. O jei ir lieka kokia nors žymė, dramos nedarau, pamaskuoju ir keliauju į susitikimus – dar nė vienas neatsikėlė nuo kėdės ir nepabėgo!”, – pasakojo Rūta, kuri taip pat pabrėžė, kad pirmas laiptelis pradedant rūpintis grožiu, jos manymu, yra meilė ir pagarba sau.

Garsios moters išvaizda besirūpinanti „Estetus klinikos“ gydytoja dermatovenerologė, medicinos mokslų daktarė Aistė Beliauskienė įvardijo net 5 mitus apie mezoterapiją – apie daugiau nei 40 metų pasaulyje žinomą ir estetikos specialistų rekomenduojamą odą atjauninantį būdą. O juk būtent dėl mezoterapijos, vieša paslaptis, švyti tolygi prancūzių oda – štai kodėl taip sunku atspėti jų tikrąjį amžių... Ir ne tik moterų!



Medicinos mokslų daktarė Aistė Beliauskienė
Medicinos mokslų daktarė Aistė Beliauskienė
Asmeninio albumo nuotr.


Pirmiausia, pasak gydytojos, dažnai mezoterapijos kaip injekcinių procedūrų kurso moterys vengia dėl baimės skausmui, nes dar nežino apie bene prieš metus Lietuvoje pradėtas naudoti mikroadatas.


“Pačios procedūros pavadinimas reiškia mikroinjekcijas į įvairius odos sluoksnius, kartais kiek giliau – poodį, taigi pirmiausia noriu atkreipti dėmesį į tai, kad pastaruoju metu dažnai girdima mezoterapija be adatų visgi yra kitokia procedūra. Tikroji mezoterapija yra atliekama tam tikro gylio dūriais į odą, ir tokiu būdu injekuojamas preparatas patenka ten, kur neprasiskverbia jokie geriausi kremai ar serumai. Dažnai moterys baiminasi, kad ši procedūra skausminga. Iš tiesų, kai procedūra atliekama su įprastinėmis adatomis, tenka pakentėti. Dabar, atsiradus naujos kartos FILLMED NANOSOFT mikroadatoms, dūriai jaučiami minimaliai – juos galima būtų prilyginti uodo įkandimui. Atliekant gilesnes injekcijas, skausmui sumažinti gali būti naudojami nuskausminantys kremai, šaltis ir kitos priemonės”, - pasakoja gydytoja.

Antrasis paplitęs mitas, pasak specialistės, yra tas, kad adatos ir dūriai ne va yra blogai odai. “Minėtomis mikroadatomis atliekama mezoterapija tik minimaliai pažeidžia odą – itin retas atvejis, kai pasitaiko kraujosruvų ar mėlynių. Dūrių vietose iškart po procedūros matosi papulės, t.y. preparato burbuliukai, kurie maždaug paros bėgyje pranyksta. Oda gauna atsinaujinimo procesus suaktyvinantį kokteilį, bet ir pats dūris duoda signalą, kad reikia pažadinti apsaugines funkcijas ir dėl to padidėja fibroblastų aktyvumas bei kolageno gaminimasis. Taigi, teisingai atlikta mezoterapija yra visapusiškai naudinga ir saugi”, – dūrių poveikį odai paaiškina gydytoja.

Į klausimą, ar tikrai reikia labai daug procedūrų, norint pajusti rezultatą, gydytoja patikina, kad rekomenduojamas procedūrų kursas priklauso nuo amžiaus bei individualių odos savybių.“Reikia suprasti, kad mezotarapija ne visai tik grožio procedūra. Į ją reiktų žvelgti kaip į odos sveikatinimą. Taigi pakartoti tikrai reikės, nes, paprastai kalbant, odos procesai yra cikliški, ir besibaigiant vienam atsinaujinimo ciklui, turime pakartotinai suaktyvinti odos regeneracijos procesus. Tyrimais yra nustatyta po kiek kartų odoje įvyksta matomas pokytis, kuris išsilaiko pakankamai ilgai, todėl sudaromas procedūrų kursas. Vėliau viso jo kartoti nereikia, jei gydytojo rekomenduotu grafiku apsilankysite palaikomosioms procedūroms,“ – paaiškina gyd. dr. A. Beliauskienė.

Nepagrįstus bauginimus, kad mezoterapija išpučia, pakeičia bruožus, gydytoja irgi profesionaliai paneigė. “Ko gero, čia painiojama su hialiurono užpildais, kurie naudojami bruožų korekcijai. Mezoterapijoje taikomas kitoks preparatas – pavyzdžiui, seniausiai pasaulyje žinomas ir naudojamas Fillmed NCTF mezoterapinis kompleksas, kurio sudėtyje yra ne tik hialurono, bet ir 59-ios veikliosios medžiagos: aminorūgštys, vitaminai, nukleorūgštys, kofermentai, mineralai ir kt. Šis preparatas daro poveikį odos būklei: atkuria sveikos odos skaistumą, švytėjimą, atstato drėgmės balansą, tolygina veido spalvą, pamažina poras, netgi galima tikėtis atsikratyti smulkių raukšlelių, bet tikrai nekeičia individualių bruožų”, – paaiškina gydytoja.



Reklamos užsakovo nuotr.


Galiausiai, dažnai pamirštama, kad mezoterapiją jau galima taikyti ne tik veidui. “Taip, mezoterapija anksčiau buvo daugiausiai atliekama tik veidui, bet, atsiradus mikroadatoms, ją pradėta dažniau daryti ir jautresnėse srityse, tokiose kaip kaklas, dekolte, išoriniai plaštakų paviršiai ar paakiai. Oda čia itin plona, menkas riebalinis sluoksnis, dažniau nudega nuo saulės, taigi ir amžiaus sąlygoti pokyčiai matosi greičiau bei ryškiau. Mezoterapijos pagalba galima odą šiose srityse atjauninti, paskaistinti.


Mezoterapija gali būti derinama su biorevitalizacija – hialurono injekcijomis į gilesnius sluoksnius. Tai itin naudinga nuo 40 metų, kuomet odoje ima sparčiau mažėti natūraliai joje esančio hialurono, ji praranda stangrumą, sausėja. Kai kuriais atvejais polirevitalizantas derinamas su hialurono užpildais: tuomet atstatoma ne tik odos būklė, bet ir su amžiumi prarastas putlumas,” – sako „Estetus klinikos“ gyd. dr. A. Beliauskienė.

Užsakymo nr.: PT_65104

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis