3 pratimai pilvui link tobulo pilvo preso

Šie trys pratimai padės sutvirtinti pilvo raumenis, tačiau labai svarbu, kad nepamirštume skirti tam laiko kiekvieną dieną. Jeigu iš pradžių atlikti 30 kiekvieno pratimas pakartojimų jums pernelyg sunku - pradėkite nuo mažiau ir kiekvieną dieną pridėkite po vieną pakartojimą.

Atsigulkite ant žemės ir rankomis suimkite kėdės kojeles taip, kad rankos būtų pusiau sulenktos (kėdė turėtų stovėti maždaug 15-20 cm atstumu nuo galvos). Ištiestas kojas pakelkite 15 cm, tuomet suglauskite pėdas ir per kelius kojas praskėskite, kad gautųsi varlytės poza. Sulenktas kojas pritraukite link pilvo ir neskubėdama sugrįžkite į pirminę poziciją. Atlikite 30 pakartojimų.

Atsigulkite taip pat, kaip pirmoji pratimo pradžioje. Dešinę koją šiek tiek sulenkite per kelį ir iškelkite į viršų - ji visuomet turi išlikti tokioje pozicijoje. Pilnai ištiestą kairę koją kelkite viršun, tuomet nuleiskite iki apačios, paliekant maždaug 15 cm atstumą nuo žemės ir vėl kelkite į viršų. Kiekvienai kojai pratimą pakartokite 30 kartų.

Pratimą pradėkite toje pačioje pozicijoje, kaip ir anksčiau. Suglaustas ir ištiestas kojas kelkite į viršų 90 laipsnių kampu, tuomet neskubėdama nuleidinėkite žemyn taip, kad iki žemės liktų maždaug 15 cm atstumas. Jeigu norite dar efektyvesnio pratimo, kojas kelkite ne tiesiai, o nukreipdama į kairį arba dešinį šoną. Pratimą kartokite 30 kartų.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis