Odos jaunystei išsaugoti – hialurono rūgštis ir peptidai

Odos dehidratacija yra viena pagrindinių odos senėjimo priežasčių.

Hialurono rūgštis sulaiko drėgmę elastino ir kolageno sluoksniuose, kurie sudaro pamatinį odos „karkasą“. Nuo hialurono kiekio organizme priklauso elastingos, stangrios, spindinčios odos išvaizda. Šiandien dauguma suvokia chirurginių intervencijų riziką, todėl ieško alternatyvių sprendimų.


„Hialurono rūgštis – natūrali sudedamoji mūsų odos dalis. Jos yra ne tik paviršiniame epidermio sluoksnyje, bet ir gilesniuose dermos sluoksniuose. Ir jos su metais odoje natūraliai mažėja, todėl pagalvoti apie kasdienes priemones su šia rūgštimi patariama jau nuo 18 metų“, – sako grožio terapijos ir chirurgijos klinikos „Sugihara“ dermatologė Justė Kantauskaitė.


Kaip atsirinkti veiksmingus produktus su hialuronu?


Lentynose gausu produktų su hialurono rūgštimi, tačiau kaip išmokti skaityti jų sudedamąsias dalis ir suprasti, kurie bus veiksmingi? Pakuotėje nurodyta hialurono rūgštis nebūtinai pasieks giliuosius odos sluoksnius.

Dažniausiai kasdienio naudojimo produktų sudėtyje randama didelės molekulinės masės hialurono rūgšties. Mūsų odos paviršinės ląstelės nuolat atsinaujina kas 28–56 dienas, todėl tokio produkto poveikis bus trumpalaikis ir paviršinis.


Kad hialurono rūgštis pateisintų lūkesčius ir atliktų savo darbą – ne tik drėkintų paviršių, bet ir didintų elastingumą, stangrumą, suteiktų apimties norimoms zonoms, ji privalo būti itin mažos molekulinės masės, bent jau 1000 daltonų.


Revoliucinė formulė patentuota Šveicarijoje


Po ilgamečių tyrimų Šveicarijos „Labo Cosprophar“ mokslininkai atrado formulę, kuri yra išsigelbėjimas bijantiesiems adatų. Neinvazinis FILLERINA® hialurono užpildas su peptidais veido raukšlėms skirtas naudoti namie, išoriškai.

Produkto unikalumas – 6 rūšių itin mažos molekulinės masės (nuo 1000 iki 2 000 000 daltonų) hialurono rūgštis bei peptidai – trumposios aminorūgštys, vadinamieji informacijos nešėjai, kurie padeda hialuronui pasiekti giliausius odos sluoksnius.


Kompleksiškai naudojant FILLERINA® užpildą 14 dienų, o vėliau – dieninį, naktinį, paakių ir lūpų kremus, raukšlės užpildomos nuo 21,8 proc. iki 54,8 proc., skruostikaulių apimtis padidėja nuo 2,5 mm iki 3,6 mm, o lūpų apimtis – nuo 14,2 proc. iki 44,7 proc.


Procedūra su FILLERINA® užpildu atliekama namuose 14 dienų iš eilės, o trunka vos 10 min. Priemonės lengvai ir paprastai užtepama rinkinyje esančiais patentuotais aplikatoriais probleminėse vietose – ant veido, kaklo, iškirptės raukšlelių, skruostikaulių ir lūpų. Produkto poveikis išlieka 3 ar 4 mėnesius.


FILLERINA® užpildo yra trijų skirtingų koncentracijų – Grade 1, Grade 2, Grade 3. O parenkamas jis ne pagal amžių, bet atsižvelgiant į odos būklę, raukšlių gylį ir kitus parametrus. Kviečiame registruotis į NEMOKAMUS odos tyrimus įvairiuose miestuose. Profesionalios kosmetologės, įvertinusios Jūsų odos poreikius, parinks tinkamo stiprumo produktus.


Registracija --> www.labo-baltic.eu/nemokamas-tyrimas


Antioksidantų svarbaDermatologė Justė Kantauskaitė
Dermatologė Justė Kantauskaitė
Asmeninio albumo nuotr.Dermatologės Justės Kantauskaitės teigimu, didelį poveikį odos būklei daro ir gyvenimo būdas. „Oksidacinį stresą odoje aktyvina užterštas oras, kaitinimasis saulėje, stresas, neteisinga mityba. Tiems, kurie nori turėti švytinčią odą, gydytoja pataria papildyti mitybą cinku, o į racioną įtraukti antioksidantų – vitaminų A, E, D, C. Žinoma, būtina gerti pakankamai vandens, o tai dažniausiai pamirštama rudenėjant“, – reziumuoja dermatologė.


FILLERINA® 14 dienų dermatologinio kosmetinio užpildo su 6 hialurono rūgštimis ir peptidais rinkinys.fillerina
fillerina
Gamintojo nuotr.


Pirmasis pasaulyje neinvazinis veido raukšlių užpildas, skirtas naudoti namie. Poveikis: skaistina ir giliai drėkina odą, užpildo smulkias veido raukšleles, didina skruostikaulių apimtį, putlina lūpas, lygina kaklo raukšles ir pakelia veido kontūrą*.


FILLERINA® dieninis kremas su 6 rūšių hialurono rugštis ir peptidais.fillerina
fillerina
Gamintojo nuotr.


Užpildo raukšleles. Giliai drėkina, stangrina.


Šypsokitės drąsiai


FILLERINA® pasirūpins tavo laimės raukšlelėmis


www.fillerina.lt

Feisbuko paskyra: https://www.facebook.com/Fillerina-Lietuva-360006524853705/

Instagramo paskyra: fillerina.Lietuva

Užsakymo nr.: PT_58845

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis