Po plaukų dažymo namuose: „Esu sužavėta – plaukai itin žvilga, atrodo sveiki ir spalva neblunka“

Prieš kelias savaites kvietėme jus dalyvauti konkurse, kuriame buvo galima laimėti naujuosius aliejinius kreminius dažus „Wella Color Perfect“ ir juos namuose išbandyti. Burtų keliu penkioms atrinktosioms išsiuntėme jų pasirinktus dažus į namus ir sulaukėme vertinimo ir net nuotraukų, rodančių, kaip puikiai galima nusidažyti plaukus namuose.

Kviečiame vertinti konkurso laimėtojų atsiliepimus.


Debora, 19 m.


Visų pirma, ačiū už galimybę išbandyti šiuos naujus „Wella Color Perfect“ plaukų dažus. Labai seniai norėjau pasitamsinti plaukus. Vis ieškojau kuo natūralesnės spalvos, kuri nesuteiktų dirbtinio efekto, kuri pagyvintų plaukų išvaizdą. Aktualu buvo dažai, kurie mažiau žeistų plauko struktūrą ir nenusiplautų po keletos plovimų. „Wella Color Perfect“ plaukų dažai tapo atradimu! 


Pirmiausia man labai patiko įpakavimas: pakuotėje viskas sudėta patogiai, nereikia ilgai sukti galvos, kaip ką ir kokiais kiekiais dėti. Yra instrukcija su paaiškinimais ir jau paruošti visų priemonių kiekiai, kuriuos reiks maišyti. Taip pat buvo pridėtos patvarios pirštinės bei kaukės, skirtos plaukams po dažymo (pirmai dienai ir trisdešimtai). Buteliukas – labai patogi alternatyva, puikiai pakeičianti teptukus ir indelius, su kuriais labai daug vargo.


Plaukų dažymas neprailgo ir buvo gana paprasta juos dažyti namų sąlygomis. Kadangi mano plaukai nėra ilgi, tačiau labai stori, tad vienos pakuotės šiek tiek pritrūko visiems plaukams padengti. Vienas iš man nepatikusių faktorių buvo plaukų dažų kvapas: jis aitrus ir gana dirgino akis.


Kadangi mano plaukai linkę veltis, mane sužavėjo kaukė, skirta po plaukų dažymo: plaukai tapo minkšti, švelnūs ir lengvai iššukuojami. Beje, sužavėjo ir kaukės kvapas – plaukai labai maloniai kvepėjo.Debora
Debora
Asmeninio albumo nuotr.Po dažymo plaukai itin žvilga ir labai sveikai atrodo. Atspalvis 5.0 pasirodė labai natūralus, o aš to ir norėjau. Kadangi mano plaukas sunkiai ima pigmentą ir labai greitai dažai nusiplauna, turėjau nemažai abejonių, ar taip nenutiks ir šį kartą. Tačiau, mano nuostabai, plaukai ir po šešto plovimo (galvą plaunu kasdien) atrodė lyg pirmą dieną po dažymo – pigmentas nenusiplovė ir plaukai vis dar žvilga!


Kas dar sužavėjo – tai, kad plaukai labai gražiai atrodo apšviesti saulėje, nėra nemalonių pigmentų ar taip vadinamų „dėmių“ plaukuose. Reziumuojant, manau, tikrai dar kartą pirksiu šiuos dažus, kai tik pasirodys mano miesto parduotuvėse. Esu labai patenkinta!


Inga, 32 m.


Pradėsiu nuo to, kad niekada nesu dažiusi plaukų. Visada bijodavau juos dažyti, kad nepažeisčiau, juolab atrodė, kad jie ir naturalūs gražūs. Tačiau šįkart, internete pamačiusi konkursą, nusprendžiau dalyvauti. Ir noriu pasakyti, kad buvo verta!


Nenorėjau kardinalių pokyčių, tad išsirinkau tokią plaukų spalvą, kad tiesiog pagyvinčiau savo natūralią. Ir noriu pasakyti, kad dabar plaukai atrodo stulbinamai. Anksčiau juos dažnai laikydavau susukusi į kuoduką, bet dabar aš taip džiaugiuosi naujuoju atspalviu, kad nebenoriu jų slėpti. O ir pats plaukas, dėl ko labiausiai ir bijojau, – nenukentėjo, yra švelnus, gyvas, tvirtas, nesugadintas. Ačiū Jums labai!


Ieva, 24 m.


Gavusi laimėtus „Wella Color Perfect“ plaukų dažus labai apsidžiaugiau. Kadangi pati jau labai seniai plaukus dažau tamsia spalva, šįkart pasirinkau šviesesnius dažus. 


Vis tik laimėtais „Wella Color Perfect“ dažais savo plaukų nedažiau, nes vienos pakuotės plaukams būtų nepakakę – turiu storus ir ilgus plaukus. Tad padovanojau laimėjimą draugei, kurios plaukai – gerokai trumpesni ir plonesni. Jai be jokių problemų užteko vienos pakuotės. 


Paklausiau jos nuomonės apie plaukų dažus „Wella Color Perfect“ ir išgirdau tik labai gerus atsiliepimus. Jos teigimu, plaukų spalva gavosi sodri ir ryški, plaukai tapo labai žvilgantys. Taip pat minėjo, kad dažymas nė kiek nepakenkė plauko struktūrai. Draugė bando ieškoti informacijos apie šiuos dažus internete, tačiau nepavyko rasti.


Sulaukusi tokio gero efekto draugė svarsto rinktis „Wella Color Perfect“ ir sekantį kartą, kai norės dažyti plaukus. Taigi, šie plaukų dažai paliko tikrai gerą įspūdį, tikimės, kad greitu metu juos bus galima įsigyti ir prekybos centruose ar internetu.


Evelina, 36 m.


Ačiū už galimybę išbandyti „Wella Color Perfect“ dažus. Šie dažai man paliko labai gerą įspūdį dėl to, kad jie neturi stipraus erzinančio kvapo. Kvapas buvo malonus, švelnus. Šiek tiek baiminausi, kad gali neužtekti dažų mano vidutinio ilgio plaukams, bet užteko ir net liko.


Dažai pasiskirstė tolygiai, nekaitino galvos. Spalva atitiko mano lūkesčius, nes gavosi būtent tokia, kokios ir norėjau – tamsiai ruda. Po dažymo plaukai įgavo žvilgesį ir tamsiai rudą sodrią spalvą.


Apie „Wella Color Perfect“


Naujieji aliejiniai kreminiai dažai „Wella Color Perfect“ leis išpildyti Jūsų svajones ir kitaip pažvelgti į plaukų dažymą namuose. „Wella Color Perfect“ – tai ne tik ypatingai ryški ir sodri spalva, bet ir plaukų drėkinimas kiekviename dažymo etape.


Išskirtinė ryškinamoji emulsija užtikrins ypatingą spalvos intensyvumą ir žvilgesį nuo dažymo iki dažymo, o ypač stipriai veikiantis plaukų balzamas pasirūpins giluminiu plaukų drėkinimu, kad jie būtų spindintys, švelnūs ir paklusnūs. Viskas, ką jums reikia padaryti - išsirinkti jūsų naująjį įvaizdį labiausiai atspindinčią spalvą.
Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis