Specialistai pataria, kaip pasirinkti jums labiausiai tinkantį plaukų atspalvį

Kiekviena spalva gali būti labai įvairi - atraskite tai, kas jums labiausiai tinka kartu su naujaisiais WELLA Color Perfect plaukų dažais.

Auksinė koloristikos taisyklė sako: labiausiai mums tinka tai, kas duota gamtos. Tad norinčioms atrasti savo spalvą vertėtų atkreipti dėmesį į savo išvaizdos tipą, kurį galima nustatyti pasinaudojus paprasta gudrybe. Ištieskite ranką prieš saulę ir pažiūrėkite į venas ant riešo. Melsvos venos yra šalto tipo atspindys, o žalsvos įprastesnės šiltam tipui.


Yra dar kelios atspalvio nustatymo gudrybės, kurios jums pravers: pridėkite prie veido sidabrinį ir auksinį papuošalą - šalia kurio oda atrodo gražiau? Jei tai sidabras - jūs priklausote šaltam tipui, jei auksas - šiltam. Savo tipą galite nustatyti ir su paprasčiausiais baltais marškinėliais - šalto tipo moterų oda atrodys melsvesnė nei įprastai, šilto tipo moterų oda įgaus švelnų gelsvą atspalvį.


Kai išsiaiškinsite savo tipą, prisiminkite: jei jūsų odos atspalvis šaltas, ieškokite šaltos spalvos, jei šiltas – šiltos.Riboti savęs spalvų gausybėje visai nebūtina, o štai su atspalviais pažaisti verta. Vieni gali vizualiai jauninti ir švelninti veido bruožus, kiti priešingai - išryškins smulkias veido raukšleles ar atsiradusias pigmentines dėmes. Jei išsirinkti sunku, atkreipkite dėmesį į jūsų išvaizdos tipą atitinkančias žvaigždes, kurių grožiu rūpinasi garsiausi pasaulio stilistai. Jei tam tikras atspalvis tiko joms, – greičiausiai neprašausite ir jūs.


Keli patarimai, kuriais galite pasikliauti


Po žiemos oda dažnai atrodo papilkėjusi, pasiilgusi saulės spindulių. Vizualiai pagyvinti odą ir sukurti įspūdį, tarsi ką tik grįžote iš atostogų saulėtuose kraštuose, gali šilta aukso spalva ir pačios įvairiausios jos variacijos - nuo auksinės blondinės iki smėlinio atspalvio šatenės. Norinčioms intensyvesnės spalvos vertėtų atkreipti dėmesį į tamsesnius, tačiau šiltus šokolado atspalvius.


Vida Press


Svajojančioms apie pavasarinius įvaizdžio pokyčius rekomenduojame išbandyti naujuosius WELLA Color Perfect plaukų dažus, užtikrinančius ypatingai sodrias ir intensyvias, tačiau natūraliai atrodančias spalvas. Color Perfect plaukų dažai drėkina plaukus kiekviename dažymo etape, o tai ypatingai svarbu norint išsaugoti spalvos intensyvumą.


Aliejiniai kreminiai Color Perfect plaukų dažai puikiai susidoroja net su pražilusiais plaukeliais, padengdami juos tolygia spalva ir tuo pačiu sustiprindami 7 svarbiausius geros būklės plaukų požymius - tam, kad po dažymo galėtumėte džiaugtis stipresniais, glotnesniais ir sveikiau atrodančiais plaukais.Moterims, kurių oda turi gelsvą atspalvį, labiausiai tiktų perlamutriniais ar pilkšvais tonais praturtintos spalvos. Atkreipkite dėmesį į plaukų dažų pakuotėje nurodomos spalvos skaičius - pirmasis skaičius įprastai nurodo pagrindinę spalvą, o antras ir trečias - papildomą atspalvį. Pilkšvi arba kitaip pelenų atspalviai žymimi antruoju skaičiumi 1. Venkite spalvų, turinčių geltonumo - tai tik dar labiau paryškins natūralų jūsų odos atspalvį. Jei dairotės į tamsesnes spalvas, jums tiktų įvairūs rudi tonai su violetiniu atspalviu, žymimu antruoju skaičiumi 2. Taip pat žavingai atrodys gili ruda spalva, praturtinta subtiliais raudonmedžio atspalviais.


Vida Press


Pilkšvi tonai taip pat tiks moterims, norinčioms užmaskuoti oranžinį veido atspalvį. Smėlinė pilka blondinė, ruda su sidabro atspindžiais, dūminė - pasirinkti tikrai yra iš ko. Tuo tarpu nepageidaujamą žalsvai pilkšvą odos atspalvį prislopinsite intensyviomis spalvomis - galite būti drąsi ir rinktis varinę ar ugninę raudoną.


Moterims, turinčioms šilto atspalvio rusvą odą tinka labai plati spalvų gama, tačiau rinkdamasi jums tinkamiausią atkreipkite dėmesį į savo akis. Jei jūsų akys tamsiai rudos, neprašausite pasirinkusi vidutinio tamsumo rudą arba raudoną plaukų spalvą. Jei bijote eksperimentuoti, pasinaudokite paprasta taisykle: kuo tamsesnė oda ir tamsesnės akys, tuo daugiau atspalvyje turi būti oranžinio pigmento.  

Užsakymo nr.: PT_54326

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis