Ingos grožio pokyčiai: „Supratau, kas yra bene svarbiausias veido bruožas“

Tęsiame grožio pokyčių projektą, į kurį pateko konkurse dalyvavusios moteris.lt skaitytojos.

Šiandien pristatome trečiają projekto dalyvę – 44 metų teisininkę Dianą.V. Abromaitytės nuotr.Apie Jurgos pokyčius galite paskaityti ČIA. Editos pasikeitimai aprašyti ČIA.


„Išskirtinis įvaizdis, labai retas, na, pažiūrėkite tai juk – Tilda Swinton“, – džiūgavo „Wonder time“ meno vadovė ir makiažo meistrė Vaida Venckutė. Ir prisipažino, kad turint tokius veido bruožus kaip Ingos reikalingas minimalus makiažas.


Ingai buvo atlikta unikali HD Brows antakių dizaino procedūra, kurios tikslas – natūraliai atkurti antakius pagal individualius veido bruožus.V. Abromaitytės nuotr.Ingos darbas reikalauja santūraus makiažo, tad Vaida Venckutė tokį ir sukūrė dieninį: „Ingos oda – lyg porcelianinė, plaukai šviesūs, tad galima naudoti kiek šaltesnius atspalvius. Šiuokart pilki tonai derinti su rožiniais. Akims taip pat parinktos šaltesnės spalvos.“V. Abromaitytės nuotr.Vakariniam makiažui itin išryškintas viršutinis vokas, mažiau – apatinis. Makiažui užbaigti labai tiko raudoni matiniai lūpų dažai. Blizgūs, pasak vizažo meistrės, čia netiktų. Skaistinamosios priemonės naudotos ties iškiliausiomis vietomis – virš skruostikaulių, ant nosies, virš akių vokų – kad oda atrodytų sveika, skaisti. Šias priemones galima naudoti prieš tepant kreminę pudrą, galima ir ant jos.V. Abromaitytės nuotr.Taigi, patyrusios makiažo meistrės Vaidos Venckutės patarimas turinčioms dideles akis, didelius vokius – kuo labiau ryškinti viršutinę voko dalį, neįrėminant apatinės.


Ingos pokyčius įamžino ilgus metus garsenybes fiksuojanti fotografė Vaiva Abromaitytė.


Ingos atsiliepimas:


„Pats projektas paliko tik geras emocijas. Tos trys vėlyvo vakaro valandos „Wonder Time“ studijoje prabėgo kaip viena akimirka. Apskritai tą vakarą jaučiausi, kaip patekusi į pasaką!


Žinia, kad buvau atrinkta dalyvauti projekte, buvo labai netikėta ir šiek tiek baiminausi dėl rezultato. Tačiau beliko atsiduoti į savo sričių profesionalių Vaidos ir Vaivos rankas ir pasitikėti.... Ir viskas buvo puiku. Jos abi nerealios! Niekada iki tol nesu dalyvavusi profesionalioje fotosesijoje, todėl pozuoti prieš objektyvą man išties man buvo nelengva (šypsosi).


Iš Vaidos gavau patarimų, kad renkantis akių šešėlius reikėtų vengti perlamutro. Patarė akis dažytis pilkų atspalvių šešėliais.


Ypatingai džiaugiuosi antakių procedūra. Rezultatas džiugina iki šiol. Po procedūros tikrai galiu pritarti, kad antakiai – bene svarbiausias veido bruožas.


Dar kartą ačiū visiems prisidėjusiems, už suteiktą galimybę dalyvauti projekte!“


Įvaizdžio projekto komanda:


Vaida Venckutė, grožio ir estetikos namų „Wonder Time“ meno vadovė, makiažo meistrė

Vaiva Abromaitytė, studijos „Mandalaphoto“ meno vadovė, fotografė

Vilma Anikanovienė, fotografės asistentė

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis